18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo ze szpitala

Sekielski w szpitalu. Przeszedł operację ratującą życie

Wojciech Kozicki
27.08.2019  09:39
Sekielski i operacja zmniejszenia żołądka - pokazał nagranie wideo ze szpitala
Sekielski i operacja zmniejszenia żołądka - pokazał nagranie wideo ze szpitala Fot: Facebook

Tomasz Sekielski trafił do szpitala i przeszedł bardzo poważną operację. Odchudzanie to za mało, konieczna była resekcja żołądka.

Tomasz Sekielski, który ostatnio uderzył w polski kościół i pedofilów w sutannach filmem „Tylko nie mów nikomu”, od dawna miał poważne problemy z nadwagą. Gdy przekroczył 180 kilogramów rozpoczął odchudzanie, a raczej walkę o życie. Skończył jednak na stole operacyjnym.

Operacja zmniejszenia żołądka

Sekielski podjął decyzję – resekcja 4/5 żołądka. Przeszedł operację i we wtorek rano opublikował na Facebooku relację ze szpitala. Wyznał w mediach społecznościowych, że jakiś czas temu wykonał badania, a po konsultacjach z lekarzami okazało się, że zmniejszenie żołądka to dla niego jedyny ratunek.

Poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji – napisał Sekielski na Facebooku.

Sekielski musi szybko stanąć na nogi po operacji. Trwają prace nad kolejnymi częściami „Tylko nie mów nikomu”. Dziennikarz kręci też film o gigantycznej aferze w SKOK-ach, a internauci obawiają się, że to może być bardziej niebezpieczne dla jego zdrowia niż nadwaga.

Sekielski w szpitalu po operacji zmniejszenia żołądka:

Czytaj także
Przeczytaj więcej