18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rachu ciachu i po... nodze!

Błąd lekarza. Zoperował nie tego pacjenta

Wojciech Kozicki
30.03.2023  11:57
Siedlce. Błąd lekarza, zoperował nie tego pacjenta
Siedlce. Błąd lekarza, zoperował nie tego pacjenta Fot: East News

Szpital w Siedlcach i błąd lekarza. Noga mu się powinęła i przeprowadził błędną operację nogi. Miała być operacja kostki, a pod nóż poszło kolano. Czy lekarz za fatalną operację nogi będzie odpowiadał z wolnej stopy? Po tej informacji niejeden pacjent przed operacją może dać nogę ze szpitala...

Pomyłka lekarza w szpitalu w Siedlcach. Jak ujawnia Radio ZET, pacjent przez błąd lekarza „nie może chodzić, prowadzić samochodu, wykonywanie prostych czynności sprawia mu ból”. Co prawda doczekał się długo wyczekiwanej operacji kostki, ale lekarz sprawił mu nie lada niespodziankę... operując mu kolano! Pomylił pacjentów. Afera narasta i wkrótce do siedleckiego szpitala pies z kulawą nogą nie zajrzy?

Mieli mi wyciągnąć dwie śruby z kostki, a tymczasem, gdy się wybudziłem z narkozy, zobaczyłem szwy na kolanie. Poinformowano mnie, że doszło do małej pomyłki i zoperowano mi kolano – ujawnił poszkodowany pacjent. (Radio ZET)

Błąd lekarza, nie ta operacja się zdarza

Przez błąd lekarza z Siedlec pan Szymon nie może teraz zginać nogi w kolanie, z bólu nie może spać i codziennie wstaje lewą nogą. Domaga się od szpitala pomocy przy rehabilitacji i zadośćuczynienia. Jako zawodowy żołnierz nie może wrócić do pracy i stanąć na nogi.

Kłamstwo ma krótkie nogi i sprawy ukryć się nie da. Szpital „przyznał się do błędu i przeprosił”. Pan Szymon wkrótce ma rozmawiać z przedstawicielami szpitala, by poznać oficjalne stanowisko placówki medycznej w swojej sprawie.

W Polsce trzeba mieć niezłe zdrowie, aby chorować…

Źródło: Radio ZET

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także