18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twarde lądowanie

Wypadek podczas skoku na bungee. Szokujące WIDEO

Wojciech Kozicki
22.07.2019  10:07
Złamany kręgosłup i uraz wielonarządowy - to cena za nieudany skok

Park Europa w Gdyni i dramatyczny wypadek. Skok na bungee okazał się nieudany i mężczyzna uderzył o ziemię. Są już nowe informacje na temat jego stanu zdrowia.

Wypadek podczas skoku na bungee w Gdyni wydarzył się w niedzielę 21 lipca. 39-letni mężczyzna spadł z kilkunastu metrów, ponieważ wypięła mu się uprząż. Uderzył o poduszkę pod dźwigiem i zsunął się na ziemię.

Mężczyzna przeżył i został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Jak podaje trojmiasto.pl, nie wyszedł jednak z tego wypadku bez szwanku, chociaż był przytomny i kontaktowy. Ma uraz wielonarządowy i złamany kręgosłup, ale na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego.

Firma Bungeeclub napisała w mediach społecznościowych, że jej sprzęt posiada wymagane atesty, a s skoki są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i zgodnie z procedurami. Chwali się, że jako jedyna w Polsce używa skokochronu, czyli wspomnianej poduszki i to właśnie dlatego nie doszło do tragedii.

Skok na bungee i wypadek w Gdyni:

Przeczytaj więcej
Komentarze