18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny maluch

Słynny szop Edward nie żyje. Udusił się zamknięty w beczce

11.06.2019  16:51
Słynny szop Edward nie żyje. Udusił się zamknięty w beczce
Słynny szop Edward nie żyje. Udusił się zamknięty w beczce Fot: Instagram/@szopedward

Był słynny, słodki, kochany i puchaty. Słynny szop Edward nie żyje po tym, jak wybrał się na beztroski spacer po okolicy. 

To najsmutniejsze, co dziś przeczytacie. Nie żyje szop Edward - bardzo znany w Olsztynie, udomowiony maluch, który przynosił radość wielu osobom. Zwierzątko miało swój profil na Instagramie, a także regularnie odwiedzało placówki opiekuńcze i edukacyjne. 

Udomowiony zwierzak pojawiał się również na rozmaitych nagraniach telewizyjnych. Słynął z pogody ducha i przymilności. Lubił ludzi, a to niestety z ich ręki stracił życie. 

Nie żyje szop Edward

Szop wybrał się na samotną przechadzkę i złapali go turyści. Twierdzili oni, że dzwonili na numer alarmowy i zostali wyśmiani. Doszli do wniosku, że skoro szop się nie boi to... może być chory na wściekliznę. Włożyli go więc w plastikową beczkę, w której bezradny maluszek się udusił.

(...) Sami go złapali i wsadzili do wkopanej w ziemie plastikowej beczki, z której by nie wyszedł i żyłby do teraz, gdyby nie decyzja o jej zakryciu dopasowanym do niej wiekiem, odcinając mu tlen i zostawiając na pewną śmierć... - napisała opiekunka Edwarda na swoim Facebooku.

Weterynarz, który przyjechał na miejsce, gdy Edward już nie żył, stwierdził, że ludzie nie mieli złych intencji, a jedynie chcieli chronić siebie, choć przyznał, że ich zachowanie nie było mądre. 

Bardzo, bardzo żałujemy, że życie Edzia skończyło się w taki sposób. 

Przeczytaj więcej
Komentarze