18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ravgor popełnił samobójstwo

Śmierć youtubera Ravgora. Potworne nagranie z upadku trafiło do sieci

19.07.2023  10:34
Śmierć Ravgora. Do sieci trafiło nagranie
Śmierć Ravgora. Do sieci trafiło nagranie Fot: Instagram @ravgor, Twitter

We wtorek około godziny 13:00 zmarł Rafał Górecki, sławny youtuber posługujący się pseudonimem Ravgor. Do sieci ktoś niewrażliwy na ludzką krzywdę wrzucił nagranie, na którym widać moment jego śmierci. Makabryczne zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

We wtorek około godziny 13:00 zmarł Rafał Górecki, sławny youtuber występujący pod pseudonimem Ravgor. W czasach swojej świetności był jednym z najbardziej popularnych polskich twórców na tej platformie, a jego nagrania widziały miliony Polaków. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła polskim internetem.

Wcześniej Ravgor informował już swoich fanów o problemach z depresją. Zmarł 18 lipca po wyskoczeniu z okna na 12. piętrze bloku w Tychach. Miał 35 lat.

Cześć, z wielką przykrością informuję, że mój brat Rafał zmarł dzisiaj po południu. Jak pewnie większość z Was wie, przez ponad połowę swojego życia, dzielnie i otwarcie walczył. Niestety, pomimo opieki rodziny, wielu prób leczenia oraz terapii, przegrał z chorobą. Datę i miejsce pogrzebu przekażemy wkrótce - napisał na Facebooku jego brat.

Nie żyje Rafał „Ravgor” Górecki. Do sieci trafiło nagranie z jego śmierci

W sieci są niestety osoby, które nie mogą uszanować bólu i żałoby rodziny Ravgora. Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy moment śmierci Rafała. Poza nagraniem widać też zdjęcia jego martwego ciała. Z szacunku dla rodziny i z uwagi na drastyczność tych treści, nie będziemy ich pokazywać na stronie.

Reakcja innych internautów jest bardzo negatywna. „Wy jesteście spier***eni, że to udostępniacie”, „Trzeba być skur***ynem, żeby coś takiego udostępniać”, „no tak, najważniejsze żeby znaleźć nagranie jak ktoś ginie. Je**ij się w łeb i przeproś matkę”, „Usuń ten film”, piszą oburzeni twitterowicze.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje