18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy lecą same

Smutny koniec roku szkolnego w Mrowinach. Mama Kristiny odebrała świadectwo

19.06.2019  11:39
Smutny koniec roku szkolnego w Mrowinach. Mama Kristiny odebrała świadectwo
Smutny koniec roku szkolnego w Mrowinach. Mama Kristiny odebrała świadectwo Fot: Piotr Molecki/East News

W szkole Kristiny, tak jak w innych szkołach w Polsce, odbył się dziś koniec roku. Co wyjątkowo smutne, świadectwo zamordowanej dziewczynki odebrała jej mama.

Gdyby nie doszło do tragedii, Kristina zaczynałaby dziś wakacje. Niestety, zwyrodniały Jakub A. rzekomo zakochany w matce dziewczynki, uznał ja za wroga numer jeden i postanowił brutalnie zamordować.

10-letnia Kristina zginęła od kilkudziesięciu ciosów nożem. Zmasakrowane ciało dziewczynki odnaleziono jeszcze w dniu jej zaginięcia.

Niewymownie smutny koniec roku szkolnego

Dziś w szkole, do której dziecko uczęszczało, odbyły się uroczystości z okazji końca roku. Świadectwo zmarłej odebrała jej mama. Wielu zgromadzonym w tym miejscu ludziom trudno było powstrzymać łzy.

Jakub A. został złapany i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. W więzieniu "powitali" go rządni krwi mordercy więźniowie. O tragedii wypowiedziała się również matka mordercy.

Kristinę jej bliscy i przyjaciele pożegnają 22 czerwca, kiedy to odbędzie się pogrzeb dziewczynki. Jej mama poprosiła, by wszyscy przyszli w ulubionych kolorach dziecka - białym i niebieskim, zamiast w żałobnej czerni. 

logo Tu się dzieje