18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wypadek

Straszna tragedia na Podlasiu. Nie żyje 3,5-letnie dziecko

01.02.2023  20:24
Nie żyje 3,5-letnie dziecko
Nie żyje 3,5-letnie dziecko Fot: KW PSP Białystok

Ok. 3,5-roczne dziecko podróżujące z matką poniosło śmierć w wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 19.

W okolicach miejscowości Dziecinne (Podlaskie) na dk 19, między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami, doszło do wypadku. Zderzyły się tam trzy auta i droga jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca samochodem marki lexus z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie jej auto zderzyło się z citroenem, a potem jeszcze z chryslerem. Jeden z tych pojazdów był samochodem dostawczym. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić zakleszczonego w środku kierowcę.

Nie żyje 3,5-letnie dziecko

W wypadku zginęło dziecko w wieku ok. 3,5 roku, dwie osoby trafiły do szpitala - wynika z informacji podanych przez straż pożarną i policję. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin - szacują drogowcy. Policjanci kierują auta ciężarowe w Bielsku Podlaskim na drogę krajową nr 66 w kierunku Kleszczel, a potem na wojewódzką nr 693 do Siemiatycz. Natomiast w Siemiatyczach policjanci kierują ciężarówki na drogę wojewódzką nr 690 w kierunku Ciechanowca, a następnie na krajową nr 63 do Zambrowa.

Informację podała Polska Agencja Prasowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także