18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można? Moszna

Straszny finał erotycznej zabawy. Przy jądrach interweniowali strażacy

14.02.2023  09:50
Kłódka na worku mosznowym
Kłódka na worku mosznowym Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Na SOR w Piotrkowie Trybunalskim trafił mężczyzna, którego uratować umieli dopiero strażacy. Miał on założoną kłódkę w pewnym bardzo delikatnym miejscu.

Jak czytamy na stronie Radia ZET, na SOR w Piotrkowie Trybunalskim trafił mężczyzna w przykrej opresji. Podczas łóżkowych igraszek wpadł w tarapaty i nie umiał się sam z nich wykaraskać. Medycy, przecierając oczy ze zdumienia, zauważyli, że mężczyzna miał kłódkę na swoim worku mosznowym.

Kochanek musiał udać się po pomoc do szpitala, ponieważ kłódki nie udało się ściągnąć. Wrażliwy i delikatny problem okazał się zbyt trudny dla medyków – do wyswobodzenia worka mosznowego trzeba było użyć ciężkich narzędzi.

Straż pożarna interweniowała przy mosznie

Medycy nie byli w stanie włamać się do kłódki na worku mosznowym i musieli wezwać straż pożarną. Dopiero strażacy uratowali mężczyznę.

Obsada Szpitalnego Oddziału Ratunkowego poprosiła nas o pomoc w przecięciu kłódki. Lekarze zabezpieczyli organ, tak żebyśmy go ewentualne nie uszkodzili, no i strażacy przy użyciu nożyc do prętów przecięli pałąk kłódki

- opisuje sytuację rzecznik prasowy straży pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim Wojciech Pawlikowski.

Natomiast rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego Adam Stępka przypomniał z tej okazji inne groźne ekscesy łóżkowe – guzik w cewce moczowej czy zagipsowany odbyt.

Konsekwencje głupich żartów mogą być naprawdę poważne dla zdrowia

- powiedział Adam Stępka portalowi tulodz.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także