18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W OSP jest już spalony

Strażak w ogniu krytyki. Nie chciał ratować gejów

Wojciech Kozicki
07.06.2019  21:18
Strażak puścił z dymem swoją karierę - nie chciał ratować gejów z pożaru
Strażak puścił z dymem swoją karierę - nie chciał ratować gejów z pożaru Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Strażak z Brzezinki w Małopolsce wywołał pożar w internecie. Zapowiedział, że nie będzie ratował gejów z ognia i wyraził swoją tęsknotę za Adolfem Hitlerem. Teraz grunt pali mu się pod stopami.

Gdyby Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek lub Łukasz Darłak znaleźli się w Brzezince i utknęli w płonącym budynku, nie każdy strażak ruszyłby im na ratunek z sikawką. Jak podaje „Gazeta Krakowska”, druh tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej ostro komentował postulaty środowiska LGBT w internecie, a za homofobię spotkała go kara.

Puścił swoją karierę z dymem

Zasugerował, że nie będzie ratował gejów z pożaru. Napisał również, że zaczyna tęsknić za Hitlerem. Będzie miał teraz sporo czasu, by przemyśleć swoje zachowanie, bo kontrowersyjne posty na Facebooku zauważyli jego przełożeni. Strażak zwolniony, pożar ugaszony.

Zarząd OSP w Brzezince przeprosił za zachowanie swojego podwładnego. Prezes podkreślił, że strażacy są apolityczni i ratują każdego bez względu na jego orientację seksualną. Internauci chwalą błyskawiczną decyzję OSP, a na homofobicznego strażaka spadła lawina hejtu.

osp pożar
osp 6
Przeczytaj więcej
Komentarze