18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kałminacyjna fala komentarzy

Świerzyński oskarża gejów o wyciek ścieków. "Jak się grzebie w..."

29.08.2019  14:51
Lider Bayer Full wie jaka jest przyczyna awarii oczyszczalni ścieków - geje go znienawidzą?
Lider Bayer Full wie jaka jest przyczyna awarii oczyszczalni ścieków - geje go znienawidzą? Fot: Facebook

Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full wylansował takie przeboje disco polo jak np. „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina” i „Majteczki w kropeczki. Teraz angażuje się w politykę i jego wypowiedzi są „ło, ho, ho, ho” jak bielizna z piosenki.

Katastrofa ekologiczna i wyciek ścieków Warszawie - znane osoby ostro komentują cuchnący problem. Do akcji wkroczył również Sławomir Świerzyński (Bayer Full), który nie uważa jednak, że wszyscy Polacy to jedna rodzina, bo znany jest ze swojej niechęci do środowisk LGBT.

Jego zdaniem to właśnie homoseksualiści i ich stosunki seksualne mogą być winne awarii oczyszczalni ścieków. Ostatnio odwoływali mu koncerty przez homofobiczne wypowiedzi, a teraz po wycieku ścieków będzie miał totalnie przes...

W kwestii awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Jak się grzebie w cudzej d...., to g.... wypływa. Panie wiceprezydencie, co z tym zrobisz, może nowa fotka z kochankiem – skomentował Świerzyński w mediach społecznościowych.

Nawiązał tym samym do zdjęcia, które wiceprezydent Paweł Rabiej i jego partner wrzucili na InstaStories. Geje pokazali jak przytulają się o poranku w łóżku. W wokalistę disco polo oczywiście uderzyło tsunami negatywnych komentarzy.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski uspokaja, że skażenie wody pitnej nie jest realnym zagrożeniem i zapewnia, że pije kranówkę. Tymczasem służby są innego zdanie i zalecają, by warszawiacy oszczędzali wodę.

Wielu specjalistów twierdzi, że do wspomnianego skażenia ujęć wody pitnej może dojść. Szczególnie zagrożony jest Płock. Ostrzegają również, że dojdzie go masakry organizmów żyjących w rzece. Lada moment zaczną wypływać na powierzchnię śnięte ryby, natomiast lider Bayer Full Full swoimi komentarzami już sięgnął dna.

Przeczytaj więcej
Komentarze