18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa trafi do sądu?

Świerzyński porównuje gejów z pedofilami

01.04.2019  13:07
Sławomir Świerzyński twierdzi, że geje to pedofile
Sławomir Świerzyński twierdzi, że geje to pedofile Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Gwiazda disco polo Sławomir Świerzyński (Bayer Full) idzie na wojnę z LGBT. Odszedł z partii PSL, bo ta jego zdaniem zdradziła centroprawicowe ideały. Teraz muzyk atakuje homoseksualistów porównując ich do pedofilów. Czy Paweł Rabiej poda go za to do sądu?

Sławomir Świerzyński był kiedyś molestowany przez pedofilia będącego znaną osobowością medialną i powiązanego z dużą partią polityczną. Być może stąd bierze się jego niechęć do gejów. W wywiadzie dla TVP w programie „W pełnym świetle” powiedział, że ta orientacja seksualna nie powinna być promowana.

Zobacz także
Żeby państwo się rozwijało i rodzina była zdrowa, powinny być pokazywane wzorce, które są naturalne dla mężczyzny i kobiety – powiedział Świerzyński. (wprost.pl)

Homoseksualizm i pedofilia

Dziennikarka zapytała go, czy incydent z dzieciństwa ma wpływ na jego obecne postrzeganie innych orientacji seksualnych. Potwierdził i dodał, że nie widzi różnic między pedofilią, a homoseksualizmem.

Pani redaktor w programie próbowała mnie przekonać, że homoseksualizm i pedofilia to dwie różne sprawy. Ja nie wiem, czy mały chłopiec potrafi rozróżnić takie rzeczy. Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo – twierdzi Świerzyński. (wprost.pl)

Świerzyński kontra geje

Warto przypomnieć niedawne groźby Krzysztofa Śmiszka, który zapowiadał więzienie dla homofobów. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej natomiast ostrzegał, że porównywanie pedofilii i LGBT będzie karane. Świerzyński postanowił odnieść się do wypowiedzi ukochanego Roberta Biedronia.

W Gostyninie, w lasach, gdzie mieszkam niedaleko jest bardzo dobry szpital psychiatryczny, tam leczą schorzenia tego typu i takie wypowiedzi powinny być tam leczone. I niech głupot nie opowiada tego typu, że jakaś mniejszość, bo demokracja to jest większość, będzie wprowadzała jakieś prawo, które będzie karało większość za to, że jest normalna – powiedział Świerzyński. (wpolityce.pl)

logo Tu się dzieje