18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwester w Zakopanem i inwazja turystów. Brakuje wody w kranach

Redakcja
31.12.2018  11:56
"Sylwester Marzeń" w Zakopanem to nie tylko gwiazdy, koncerty, oscypki. Parkingi są zamknięte, nie ma wody na Olczy, noclegi wykupione. Polskie góry oblężone
"Sylwester Marzeń" w Zakopanem to nie tylko gwiazdy, koncerty, oscypki. Parkingi są zamknięte, nie ma wody na Olczy, noclegi wykupione. Polskie góry oblężone Fot: ADRIAN GLADECKI/REPORTER/East News

W Zakopanem już dzisiaj „Sylwester Marzeń”, ale nie dla każdego będzie to urlop marzeń w górach. Będą koncerty, pojawią się gwiazdy, ale może nie być... wody w kranach.

Sylwester w Zakopanem sprawił, że to miejsce przeżywa prawdziwe oblężenie. Czytelniczka poinformowała „Tygodnik Podhalański”, że brakuje wody w kranach na Olczy. Nie da się nawet pozmywać brudnych naczyń. To kolejny raz, gdy zimą w Zakopanem pojawia się taki problem.

Ani się umyć, ani kawy zaparzyć, sterta brudnych garów w zlewie. Dzwoniłam do SEWiK-u, okazuje się, że to nie żadna awaria, że tak po prostu jest i nie wiadomo kiedy będę mieć wodę w kranach – napisała czytelniczka. (24tp.pl)

„Tygodnik Podhalański” zwraca uwagę, że problemy z wodą w Zakopanem to wina władz. Mimo napływu turystów, zaniedbały wodociągi i oczyszczalnie ścieków. Problemem ma być także przyrost apartamentowców.

Parkingi w Zakopanem na Sylwestra

Parkingi w Zakopanem również przeżywają oblężenie. W centrum miasta samochody nie są już wpuszczane na parkingi m.in. przy górnych Alejach 3 Maja. Same Aleje zostaną tez całkowicie zamknięte dla ruchu.

"Sylwester Marzeń" w Zakopanem, gwiazdy, pieniądze i stawki za koncerty

Lista wykonawców Sylwestra Marzeń z Dwójką może przyprawić o zawrót głowy. Wystąpią m.in. Margaret, Sławomir, Zenek Martyniuk i Akcent, Sylwia Grzeszczak, Boys, Al Bano i Romina Power, Alvaro Soler i Thomas Anders z zespołu Modern Talking 

Szokujące są też stawki gwiazd za Sylwestra. Co ciekawe, Sławomir zagra 2 koncerty sylwestrowe jednej nocy. Oby obeszło się tym razem bez wpadek takich jak np. playback Luisa Fonsiego z „Despacito” i Uniting Nations.

ZOBACZ TEŻ: Prognoza pogody na poniedziałek w nocy na Sylwestra

Sylwester Marzeń i problemy w Zakopanem:

Czytaj także
Przeczytaj więcej