18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

GOPR ratował w górach Szpilkę z psem. Bokser się tłumaczy

Redakcja
09.01.2019  14:12
Artur Szpilka i walka z żywiołem - konieczna órska akcja ratunkowa GOPR. Bokser opublikował komentarz na temat afery. Warunki pogodowe w górach mu nie straszne.
Artur Szpilka i walka z żywiołem - konieczna órska akcja ratunkowa GOPR. Bokser opublikował komentarz na temat afery. Warunki pogodowe w górach mu nie straszne. Fot: Instagram.com/artur-szpilka

Pięściarz Artur Szpilka i jego pies Pumba wybrali się w góry, chociaż warunki pogodowe nie było korzystne i istniało zagrożenie lawinowe. Utknęli w schronisku, więc konieczna była akcja ratunkowa GOPR-u, bo „Pumbusiowi marzły uszka”.

Oczywiście bokser relacjonował akcję ratunkową na żywo, a na dole szybko zjawili się reporterzy. W materiale widać jak pies biega bez smyczy. O tym jak krwawo się to może skończyć, pisaliśmy TUTAJ.

W internecie zawrzało. Pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących sportowca. Internauci postulują, by górskie akcje ratunkowe były płatne. W końcu w sprawie głos zabrał sam Artur Szpilka.

Jak widać nie tylko ja miałem problemy... ciekawe czemu się o tym nie mówi... Co roku mnóstwo ludzi potrzebuje pomocy i nikt im beretu nie ryje. Mam prawo otrzymać wsparcie, jak każdy z Was – napisał na swoim Facebooku Artur Szpilka.

W poście dodał również, że nie jest ekspertem od górskiego survivalu. Uważa, że każdy ma prawo popełnić błąd.

ZOBACZ TEŻ: Korwin rzucał w psa petardami. Ma wytłumaczenie

logo Tu się dzieje