18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tam się odkalisza?

Tajemnicze rytuały pod Kaliszem. W lesie wisiały upiorne lalki

02.07.2019  11:06
Tajemnicze rytuały pod Kaliszem. W lesie wisiały upiorne lalki
Tajemnicze rytuały pod Kaliszem. W lesie wisiały upiorne lalki Fot: Facebook/@Kalisz112

Wyglądało to co najmniej niepokojąco. W lesie pod Kaliszem powieszono lalki i misie. Wszystko prezentuje się jak miejsce rytuału z horroru. Jakby tego było mało - w okolicy dochodziło ostatnio do dziwnych zdarzeń. 

Lasy są mroczne i nieprzyjemne, a niejeden fan horrorów wie, że bywają również bardzo niebezpieczne. Oczywiście, tak jest tylko w filmowej fikcji. Niemniej, mieszkańcy Kakawa Kolonii, miejscowości położonej niedaleko Kalisza - mogli na własnej skórze odczuć, czym jest groza.

Tajemnicze rytuały pod Kaliszem?

W tamtejszym lesie ktoś powiesił na drzewach lalki i zabawki. Widok był zaiste przerażający - wyobraźcie sobie, jakie wrażenie robiło to nocą. Nie wiadomo, kto i dlaczego zdecydował się na taką "twórczość", ale na myśl przychodzą jakieś ponure rytuały, tym bardziej, że zbliża się zaćmienie słońca, a w tamtym rejonie to nie pierwsze dziwne zdarzenie. 

Jak można przeczytać w poście, miejsce oznaczone lalkami jest niedaleko innego, w którym wybuchł pożar. Czy to nie wygląda co najmniej podejrzanie? Co więcej, w tamtej okolicy wystąpiła jeszcze jedna, osobliwa sytuacja. Mianowicie niedaleko Brzezin widziano nagiego mężczyznę, który w stroju Adama gonił kobietę na rowerze.

Policja apeluje, by osoby znajdujące się w tamtych rejonach uważały na siebie. 

Czytaj także