18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki cios w Danutę Holecką. Zobaczyła, co myślą o niej widzowie

Redakcja
26.02.2019  11:03
danuta holecka telekamery
danuta holecka telekamery Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Jedna z twarzy TVP - Danuta Holecka - pojawiła się na gali rozdania nagród telewizyjnych Telekamery. Prezenterka Wiadomości na własnej skórze przekonała się, co myślą o niej widzowie i zebrani na sali goście.

Takiego ciosu ze strony widowni Telekamer Danuta Holecka się nie spodziewała. Prezenterka Wiadomości jest jedną z najważniejszych twarzy TVP, a wielu uważa ją za głównego przekaźnika rządowej propagandy. Niektórzy porównują nawet dziennikarkę do prezenterki wiadomości w Korei Północnej...

Danuta Holecka/Mem

Holecka nominowana do Telekamer. Cios od widowni

Mimo to Holecka została nominowana w tegorocznej edycji Telekamer do nagrody "prezentera informacji". Statuetki od widzów nie otrzymała, ale to nie jedyny cios.

Kiedy tuż przed przyznaniem nagrody (wygrał jej kolega z TVP, prowadzący "Pytanie na Śniadanie" Tomasz Wolny) wyczytywano nazwiska nominowanych, publiczność dobitnie pokazała Holeckiej, co o niej myśli.

Przy nazwisku każdego dziennikarza rozlegały się na sali gromkie brawa. Każdego, poza samą Danutą Holecką. Po wyczytaniu jej nominacji na sali zaległa cisza.

Psycholog dla dziennikarzy TVP. Nie wytrzymują krytyki?

Od ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i jego tragicznej śmierci, dziennikarze TVP spotykają się z coraz ostrzejszą krytyką widzów i mediów. Wszystko przez materiał o mowie nienawiści, w którym pokazano jedynie przykłady złych zachowań polityków opozycji, milcząc na temat działaczy PiS. Przed siedzibą TVP organizowane są protesty, a eksperci policzyli nawet, ile razy telewizja publiczna ostro i bez możliwości obrony atakowała Adamowicza jeszcze za jego życia.

Ostatnio władze TVP podjęły więc kroki, by pomóc swoim pracownikom. Dziennikarze nie wytrzymują krytyki i coraz częściej potrzebują wsparcia specjalistów. Dlatego też specjalnie dla nich otwarto gabinet psychoterapii. Wizyty w nim opłacane są przez pracodawców.

Przeczytaj więcej
Komentarze