18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Suma oszałamia

To polskie miasto ma nowego milionera! Rekordowa wygrana na loterii

28.04.2023  16:02
Rekordowa wygrana w Lublinie. Ile można wygrać na loterii? Gdzie najlepiej kupić los?
Rekordowa wygrana w Lublinie. Ile można wygrać na loterii? Gdzie najlepiej kupić los? Fot: Longfin Media/Shutterstock, Krakenimages.com/Shutterstock

Padła rekordowa wygrana w loterii Eurojackpot. Milionerem został klient Żabki z Lublina.

Życie w Polsce potrafi zdołować, zwłaszcza w czasie szalejącej inflacji i rosnących cen mieszkań. Nic więc dziwnego, że ludzie marzą o bogactwie. Jak duże są szanse na zwycięstwo na loterii? Wedle badań i prostych kalkulacji, szansa na wygranie loterii takich, jak Lotto czy Eurojackpot, jest niezwykle niska, a wręcz mikroskopijna. Mimo to dalej łudzimy się na sukces i łatwe wzbogacenie się, a takie historie, jak ta z Lublina, dają nam nową nadzieję.

Jak czytamy na RadioZET.pl, w jednej z kolektur w Lublinie, która mieści się w sklepie Żabki, padła rekordowa wygrana w loterii Eurojackpot. Gracz, który wypełnił kupon przy ulicy Daszyńskiego, wygrał ponad milion złotych. Dokładna kwota, jaka przypadła zwycięzcy to 1 266 045 złotych i 40 groszy. Zwycięskie liczby z piątku 21 kwietnia to 5, 13, 16, 41, 45 oraz 3, 6.

Rekordowa wygrana na loterii Eurojackpot. Gdzie najlepiej kupić los?

Taka suma pieniędzy to rekord dla Lublina dla tej loterii. Wcześniej w tym mieście padały już wyższe wygrane, ale w loterii Lotto. W kwietniu 2020 roku jeden z graczy zgarnął zawrotne 23,7 mln złotych.

Jakie są zasady gry w Eurojackpot? Ta loteria jest odrobinę bardziej skomplikowana niż Lotto. W Eurojackpot należy wybrać 5 liczb z 50, a następnie 2 z 12. Można skreślić je samodzielnie lub metodą chybił-trafił. W jaki sposób nowy milioner z Lublina wybrał zwycięskie liczby? Tego niestety nie wiemy. Niemniej z racji tego, że gra jest losowa, niezależnie od metody skreślenia liczb, można jedynie liczyć na szczęście.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje