18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bez żołądka ale z planami na przyszłość

Nowe info o zdrowiu Sekielskiego. Zbiera siły do ataku na papieża

28.08.2019  13:53
Sekielski zbiera siły, by wkrótce uderzyć w papieża
Sekielski zbiera siły, by wkrótce uderzyć w papieża Fot: Facebook

Tomasz Sekielski niedawno walczył z pedofilami w Kościele filmem „Tylko nie mów nikomu”. Media obiegła informacja, że musiał też stoczyć walkę o własne życie, bo odchudzanie zawiodło, a problemy z nadwagą mogły go zabić. Konieczna była operacja zmniejszenia żołądka.

Tomasz Sekielski przeszedł operację. Jak sam powiedział, resekcja żołądka i pozbycie się 10 kilogramów tego narządu było konieczne, bo dziennikarz ważył już ponad 180 kilogramów. Opublikował też wideo ze szpitala, gdy wybudził się po zabiegu chirurgicznym.

Zobacz także

Jego brat Marek Sekielski w rozmowie z „Wirtualną Polską” powiedział, że Tomasz wrócił już do domu i jest w dobrej formie. Na oddziale przebywał jedynie 3 dni, ale pomimo szybkiego powrotu do zdrowia, spotkania z nim zostały odwołane.

Zapowiedział również, że z powodu operacji Tomasz Sekielski musi się oszczędzać, co pewnie spowoduje opóźnienia w ich projektach. Pracują nad kolejną częścią „Tylko nie mów nikomu” oraz nad filmem o aferze w SKOK-ach. Mają w planach również film dokumentalny o roli Jana Pawła II w ukrywaniu pedofilii.

Ja wiem, że w Polsce Jan Paweł II to świętość bardziej święta od samego Jezusa. Wychodzę jednak z założenia, że nie ma świętości. Filmy można robić o wszystkim, co dokumentalistę interesuje. To, że ludzie mają problem, żeby mówić o ciemnych kartach pontyfikatu Jana Pawła II – zapowiedział Marek Sekielski. („Wirtualna Polska”)

Czytaj także
Przeczytaj więcej