18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bez żołądka ale z planami na przyszłość

Nowe info o zdrowiu Sekielskiego. Zbiera siły do ataku na papieża

28.08.2019  13:53
Sekielski zbiera siły, by wkrótce uderzyć w papieża
Sekielski zbiera siły, by wkrótce uderzyć w papieża Fot: Facebook

Tomasz Sekielski niedawno walczył z pedofilami w Kościele filmem „Tylko nie mów nikomu”. Media obiegła informacja, że musiał też stoczyć walkę o własne życie, bo odchudzanie zawiodło, a problemy z nadwagą mogły go zabić. Konieczna była operacja zmniejszenia żołądka.

Tomasz Sekielski przeszedł operację. Jak sam powiedział, resekcja żołądka i pozbycie się 10 kilogramów tego narządu było konieczne, bo dziennikarz ważył już ponad 180 kilogramów. Opublikował też wideo ze szpitala, gdy wybudził się po zabiegu chirurgicznym.

Jego brat Marek Sekielski w rozmowie z „Wirtualną Polską” powiedział, że Tomasz wrócił już do domu i jest w dobrej formie. Na oddziale przebywał jedynie 3 dni, ale pomimo szybkiego powrotu do zdrowia, spotkania z nim zostały odwołane.

Zapowiedział również, że z powodu operacji Tomasz Sekielski musi się oszczędzać, co pewnie spowoduje opóźnienia w ich projektach. Pracują nad kolejną częścią „Tylko nie mów nikomu” oraz nad filmem o aferze w SKOK-ach. Mają w planach również film dokumentalny o roli Jana Pawła II w ukrywaniu pedofilii.

Ja wiem, że w Polsce Jan Paweł II to świętość bardziej święta od samego Jezusa. Wychodzę jednak z założenia, że nie ma świętości. Filmy można robić o wszystkim, co dokumentalistę interesuje. To, że ludzie mają problem, żeby mówić o ciemnych kartach pontyfikatu Jana Pawła II – zapowiedział Marek Sekielski. („Wirtualna Polska”)

Przeczytaj więcej
Komentarze