18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny dramat

Tragedia na uroczystości rodzinnej. Nie żyje 6-latek

15.07.2019  07:56
Tragedia na uroczystości rodzinnej. Nie żyje 6-latek
Tragedia na uroczystości rodzinnej. Nie żyje 6-latek Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

W niedzielę w Muchowie doszło do tragicznego wypadku. Zginął 6-letni chłopiec, którego przygniotła rzeźba na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Wulkanizmu.

Do dramatu doszło w trakcie trwania uroczystości rodzinnej. 6-letni chłopiec został przygnieciony przez ogrodową rzeźbę, na którą prawdopodobnie usiłował się wdrapać.

Tragedia na uroczystości rodzinnej

Na miejscu szybko pojawił się zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo natychmiastowo podjętej reanimacji chłopczyk zmarł. 

W jednym z ośrodków wypoczynkowych najprawdopodobniej drewniana rzeźba dosyć pokaźnych rozmiarów przewróciła się na sześcioletnie dziecko. Ozdoba, która przygniotła dziecko znajdowała na zewnątrz budynku - relacjonowała dla TVN24 st. asp. Monika Kaleta z wrocławskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do tragedii doszło, kiedy rodzice chłopca dosłownie na chwilę stracili go z oczu. Sprawdzono również, że opiekunowie w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Serdecznie współczujemy najbliższym dziecka. 

Przeczytaj więcej
Komentarze