18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matka skopała synka w sali zabaw. Prowadzi bloga z poradami dla rodziców [WIDEO 18+]

Redakcja
29.01.2019  15:16
matka pobiła synka
matka pobiła synka Fot: YouTube/Printscreen

W centrum handlowym w Zaporożu na Ukrainie znana blogerka, dająca w sieci porady dla rodziców, brutalnie pobiła swojego synka. Kobietę musieli uspokoić pracownicy.

Olga Szweczowa to mama dwóch chłopców wieku 2 i 6 lat. Jeszcze do niedawna kobieta znana była z udzielania rad innym rodzicom na swoim blogu na Instagramie. Jej konto zniknęło jednak z portalu społecznościowego po tym, jak media obiegło szokujące nagranie z udziałem kobiety.

W czasie pobytu w jednym z centrów handlowych w Zaporożu na Ukrainie, Olga zaczęła bić swojego starszego synka i była przy tym na tyle brutalna, że pracownicy sali zabaw, w której przebywała, musieli ją od dziecka odciągać. Kobieta szarpała chłopca, a gdy upadł na podłogę i próbował się czołgać, kopnęła go w plecy.

Na miejsce wezwano policję, jednak funkcjonariusze nie pociągnęli kobiety do odpowiedzialności. Nie znaczy to jednak, że nie poniosła konsekwencji swoich działań - nagranie z sali zabaw trafiło do sieci, a oglądający je ludzie szybko zidentyfikowali "idealną mamę" z Instagrama.

Po nagłośnieniu sprawy Ukrainka opublikowała na swoim Instagramie film, w którym próbowała wytłumaczyć się ze swojego agresywnego zachowania.

Też jestem człowiekiem, też czasem tracę panowanie nad sobą, czasem nawet biję głową w ścianę. Nie ukrywam tego. Jeśli jesteście takimi szczęściarzami, że nigdy nie krzyczeliście na dziecko, nigdy go nie uderzyliście, jestem z was dumna i chylę przed wami czoła. Niestety, ja nie jestem taką osobą, zdarza mi się krzyczeć, dać w tyłek - tłumaczyła.

Jej wyjaśnienia nie spotkały się jednak z ciepłym przyjęciem i ostatecznie kobieta usunęła swoje konto z Instagrama i zniknęła z sieci - podaje anews.com.

Olga z synkiem
Olga z synkiem i mężem

ZOBACZ TEŻ:  

Przeczytaj więcej
Komentarze