18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jeronimo Martins po polsku

Zamiast szaletu... Biedronka. W sklepach powstaną toalety dla klientów

10.05.2019  14:04
W sklepach Biedronka powstaną toalety dla klientów
W sklepach Biedronka powstaną toalety dla klientów Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. We wszystkich nowych punktach pojawią się toalety.

Gdzie za potrzebą? Do Biedronki! To nie żart, bo właściciel jednej z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce zapowiedział właśnie rewolucję.

We wszystkich nowo otwieranych Biedronkach tworzone będą toalety dla klientów. To jednak nie wszystko, bo część już istniejących sklepów też się sedesów (i to nie na ekspozycji) doczeka - o ile tylko pozwolą na to warunki.

Jeronimo Martins spełnia oczekiwania klientów

Zmiany wprowadzane mają być już od tego roku. A skąd w ogóle pomysł, by w czasie zakupów spożywczych sikać (albo nie tylko sikać) w sklepie?

Jedna z klientek z Mławy tak oburzyła się, że pracownicy sklepu nie udostępnili jej toalety, że narobiła zamieszania w mediach. Jeronimo Martins Polska wzięli do siebie jej oczekiwania i doszli do wniosku, że może w sumie ma rację.

Pytanie tylko, jak rozwiążą kwestię toalet w sklepach? W każdej placówce zatrudnią tak zwaną "babcię klozetową", która sprawdzać będzie, kto z łazienki korzysta? No i kto to będzie sprzątał? Pracownicy dyskontu raczej nie będą zbyt zadowoleni.

Przeczytaj więcej
Komentarze