W TVP ostro o deklaracji LGBT Trzaskowskiego. "Pedofilia, wampiryzm, pranie mózgu"

Redakcja
25.02.2019  15:39
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i deklaracja LGBT - ostra krytyka w TVP "Salonik dziennikarski". Wypowiedział się m.in. Pospieszalski
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i deklaracja LGBT - ostra krytyka w TVP "Salonik dziennikarski". Wypowiedział się m.in. Pospieszalski Fot: Stefan Maszewski/REPORTER/East News

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i podpisana deklaracja LGBT. Pojawiły się negatywne komentarze pod adresem polityka. Jego decyzja została też skrytykowana w TVP w programie „Salonik Dziennikarski”.

Deklaracja LGBT, którą podpisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski to m.in. działania antydyskryminacyjne w szkołach. W każdej ma być osoba wspierająca LGBT. Nie wszystkim się to podoba. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Pospieszalski w „Saloniku Dziennikarskim” mówił o „dziwakach”. Jacek Karnowski wspomniał o "praniu mózgu”.

Deklaracja LGBT została też nazwana „promocją pedofilii”. Pod adresem Rafała Trzaskowskiego padło oskarżenie, ze chodzi o jego prywatne interesy, bo nie lokuje swojej przyszłości w Polsce.

Homoseksualizm jako wampiryzm

Maciej Pawlicki uważa, że homoseksualiści marzą, by mieć więcej „dzieci do dyspozycji”. Porównał homoseksualizm do wampiryzmu, który zaburza seksualność młodych osób.

Rafał Potocki, publicysta „Sieci” uważa, że deklaracja LGBT to operacja socjotechniczna i poletko eksperymentalne dla LGBT. Celem jest jego zdaniem osłabienie siły Kościoła pod pozorem „pseudo-wolności”.

Czytaj także