18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Były partner Gardias

W wieku 43 lat zmarł przedsiębiorca powiązany z „Zatoką Sztuki”

02.01.2023  21:17
Nie żyje Patryk Kalski
Nie żyje Patryk Kalski Fot: Facebook

Nie żyje Patryk Kalski. W wieku 43 lat zmarł najprawdopodobniej wskutek zawału serca. Swego czasu prowadził on firmę Akart Studio, która współpracowała z „Zatoką Sztuki”. Kalski nieraz też bronił Marcina T., właściciela lokalu.

Informację o śmierci Patryka Kalskiego przekazał „Dziennikowi Bałtyckiemu” rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku profesor Paweł Cięszczyk.

O uroczystościach pogrzebowych powiadomimy wkrótce. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia – rektor, senat i cała społeczność akademicka

- pisze „Dziennik Bałtycki”.

Kim był Patryk Kalski?

Patryk Kalski zmarł w wieku 43 lat. Na co dzień pracował jako wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Poza tym był trenerem strzelectwa i koszykówki, a także przedsiębiorcą – prowadził firmę nagłośnieniowo-oświetleniową Akart Studio. Prywatnie związany był z Dorotą Gardias w latach 2011-2012.

Firma Akart Studio zajmowała się nagłośnieniem podczas imprez w trójmiejskich dyskotekach, również w niesławnej „Zatoce Sztuki”. Patryk Kalski prywatnie przyjaźnił się z Marcinem T., właścicielem m.in. „Zatoki Sztuki”, „Dream Clubu” i „Kongo Baru”. Nieraz nawet, jak pisze Pudelek, Kalski stawał w obronie Marcina.

Nie została podana oficjalnie przyczyna zgonu, ale prawdopodobnie był to zawał serca. Mężczyzna zmarł w wieku 43 lat.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także