18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera narkotykowa na poczcie w Warszawie! Pracownice najadły się LSD

Redakcja
25.01.2019  15:19
narkotyki na poczcie Warszawa
narkotyki na poczcie Warszawa Fot: Zdjęcie ilustracyjne/PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Pracownice jednego z oddziałów Poczty Polskiej na warszawskim Targówku zażyły w czasie pracy narkotyki, a jedna z nich poczęstowała nimi też męża i wnuczkę. Wszystko to zrobiły nieświadomie - zjadły znalezione w placówce żelki.

Policjanci z Targówka w Warszawie apelują do obywateli, by nigdy, pod żadnym pozorem, nie jedli słodyczy niewiadomego pochodzenia. Apel ten zaś wystosowali po niebezpiecznym zajściu, jakie miało miejsce w jednym z oddziałów Poczty Polskiej w Warszawie.

W placówce na Targówku znaleziono bowiem narkotyki. Zanim jednak okazało się, co zawierała zlokalizowana przez pracowników torebka, ci zdążyli zjeść część jej zawartości. Co więcej, jedna z pracownic zaniosła trochę znalezionego towaru do domu i poczęstowała nim męża oraz 5-letnią wnuczkę.

Co zmyliło pracowników poczty? Narkotyki, które zażyli, przybrały postać kolorowych żelków. Torebka z nimi leżała w placówce i wszyscy myśleli, że to słodycze przyniesione przez któregoć z pracowników. A było ich tak dużo, że część jedna z pań zabrała także do domu.

żelki z LSD

Pałaszowanie psychoaktywnych żelków zakończyło się na oddziale szpitalnym. Kobieta, która wzięła cukierki do domu, a także jej maż i wnuczka, zgłosili się do lekarza, skarżąc się na zatrucie. Dopiero wtedy, po przeprowadzonych na miejscu badaniach toksykologicznych, okazało się, że w słodyczach było LSD.

Żelki, których pracownicy poczty nie zdążyli zjeść, trafiły w ręce policji i zostały przekazane do szczegółowej analizy.

żelki z LSD

ZOBACZ TEŻ:  

Przeczytaj więcej
Komentarze