18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki wypadek!

Warszawa sparaliżowana. Karambol!

Wojciech Kozicki
01.12.2022  18:55
Warszawa sparaliżowana. Karambol i wielki wypadek w centrum
Warszawa sparaliżowana. Karambol i wielki wypadek w centrum Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Warszawa sparaliżowana, wypadek w centrum miasta! Wirtualna Polska i Radio ZET donoszą, że na ulicy Marszałkowskiej po godzinie 17:00 doszło do karambolu wielu samochodów. Nowe informacje o wypadku!

Karambol na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Potwierdzono informację, że doszło do zderzenia siedmiu samochodów. Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku i była konieczne działania ratowników medycznych. PAP ostrzega kierowców, że centrum Warszawy jest całkowicie zablokowane. Są utrudnienia w ruchu drogowym w Warszawie.

Wypadek w Warszawie. Utrudnienia w centrum

Jak podaje Wirtualna Polska, „autobusy linii 171, 520, 517 zostały skierowane na trasy objazdowe. Autobus 171 jeździ trasą: Marszałkowska – Królewska – pl. Grzybowski – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie; 520: Marszałkowska – Królewska – pl. Grzybowski – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie; 517: kursuje na skróconej trasie do przystanku Metro Świętokrzyska 03”. Jezdnia w kierunku ronda Dmowskiego jest zablokowana, a na Muranów pojedziemy tylko jednym pasem.

Warszawa Nasze Miasto informuje, żąe na wysokości domu handlowego Centrum (TK Maxx) zderzyło się sześć samochodów osobowych i jeden dostawczy. Na miejscu są strażacy, policja i pogotowie.

Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Marszałkowska/Al. Jerozolimskie trwają utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 35, 78. Utrudnienia dotyczą również linii autobusowych 171, 520, 517. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe" – informuje Warszawa.

Czytaj także