18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwny wypadek samochodowy w Warszawie. Jak oni to zrobili?

Redakcja
26.02.2019  11:07
Warszawa Wawer, samochody jadące w kierunku centrum zderzyły się przy Wale Miedzeszyńskim i ulicy Wojsławickiej. Te zdjęcia z wypadków to niezła zagadka
Warszawa Wawer, samochody jadące w kierunku centrum zderzyły się przy Wale Miedzeszyńskim i ulicy Wojsławickiej. Te zdjęcia z wypadków to niezła zagadka Fot: Facebook.com/Praga Południe na sygnale - wypadki, pożary, zdarzenia

Warszawa i groźny wypadek samochodowy na Wale Miedzeszyńskim na wysokości ulicy Wojsławickiej. Nietypowy skutek zderzenia samochodów.

Jak podaje TVN24, ok. godziny 22 samochód osobowy wjechał pod auto dostawcze. Oba pojazdy jechały w kierunku centrum Warszawy.

Najpierw w auto stojące przed przejściem dla pieszych uderzył dostawczy volkswagen. To nie był jednak koniec. Pod „dostawczaka” dosłownie wjechał kolejny samochód – renault. Taka „piramida” groziła obsunięciem, więc musiała interweniować warszawska straż pożarna. Zablokowano pas ruchu.

Podano informację, że nikt nie został ranny w wypadku. Wszyscy kierowcy wyszli z samochodów o własnych siłach.

Warszawa i dziwny wypadek samochodowy:

Czytaj także