18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa jest poważna

Ważny polityk Konfederacji w szpitalu! „Prawdopodobnie zawał”

12.05.2023  15:37
Robert Winnicki w szpitalu
Robert Winnicki w szpitalu Fot: Michał Żebrowski/East News

Wedle informacji portalu Interia, Robert Winnicki trafił do szpitala. Sprawa jest poważna i jeden z liderów Konfederacji będzie prawdopodobnie wyłączony z aktywności politycznej przez pewien czas. Jeden z dziennikarzy informuje, że może chodzić o zawał mięśnia sercowego.

Interia ustaliła, że Robert Winnicki, szef sztabu wyborczego Konfederacji, źle się poczuł i trafił do szpitala. Niestety, jego stan jest najprawdopodobniej ciężki, przez co na dłuższy czas zostanie on wyłączony z aktywności politycznej.

Dziennikarze ustalili także, że na wieczór została zwołana tzw. Rada Liderów Konfederacji. Politycy chcą wydać oświadczenie, w którym pojawi się więcej szczegółów o stanie zdrowia Winnickiego oraz jego dalszej działalności.

Robert Winnicki w szpitalu. „Prawdopodobnie zawał mięśnia sercowego”

Robert Winnicki jest prezesem Ruchu Narodowego i szefem sztabu wyborczego Konfederacji. Zasiada w Sejmie od 2015 roku. W latach 2009-2013 był szefem Młodzieży Wszechpolskiej.

Jeden z dziennikarzy, który zajmuje się polską skrajną prawicą, Krzystof Lech Łuksza, poinformował na Twitterze, że Robert Winnicki prawdopodobnie przeszedł zawał mięśnia sercowego.

Bardzo przykra informacja: Robert Winnicki trafił do szpitala, prawdopodobnie z zawałem mięśnia sercowego. Robert czuje się już dobrze, ale jego aktywność w kampanii stanęła pod znakiem zapytania. Teraz najważniejsza jest rekonwalescencja i powrót do pełni sił. Zdrowia!

- napisał Łuksza.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje