18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Poznaniu

Wszedł do windy. To, co wydarzyło się potem, przeraża

29.08.2019  11:17
Wszedł do windy. To, co wydarzyło się potem, przeraża
Wszedł do windy. To, co wydarzyło się potem, przeraża Fot: Pixabay

Tragedia w Poznaniu. Mężczyzna wyszedł na chwilę do sklepu i już nie wrócił do domu. Zaniepokojona tą sytuacją rodzina odnalazła go... w szybie windy. 

Do tragicznego wypadku doszło w blokowisku w Poznaniu. 76-letni mieszkaniec wyszedł z domu po zakupy, ale niepokojąco długo nie wracał. Przerażona rodzina zaczęła poszukiwania mężczyzny. W najgorszych koszmarach nie przewidywali takiego zakończenia. 

Poznań: ciało mężczyzny znalezione w szybie windy

Wypadek miał miejsce poznańskim bloku przy osiedlu Piastowskim 36. 76-letni mieszkaniec zamiast wejść do windy - wpadł do jej szybu. Nie wiadomo, jak do tego doszło, niemniej zwłoki mężczyzny właśnie tam odnaleziono. Spadł z wysokości 11 pięter - nie miał najmniejszych szans na przeżycie.

We wtorek około godz. 19 rodzina tego mężczyzny zgłosiła nam, że wyszedł z domu po zakupy i nie wrócił do domu. Rodzina nie miała z nim kontaktu – mówił dla "Gazety Wyborczej" Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

O tragicznym wypadku wypowiedziała się również pani Julia Tritt, rzeczniczka prasowa Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”. Zapewniła, że dokumentacja owej windy została zabezpieczona. Podobno maszyna została wymieniona w 2014 roku i nic niepokojącego się z nią nie działo. 

Współczujemy najbliższym zmarłego mężczyzny.

logo Tu się dzieje