18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne chwile

Wszyscy Starakowie zgromadzili się w jednym miejscu. Walka z czasem

20.08.2019  13:38
Wszyscy Starakowie zgromadzili się w jednym miejscu. Walka z czasem
Wszyscy Starakowie zgromadzili się w jednym miejscu. Walka z czasem Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wszyscy trzymają kciuki za odnalezienie Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął na jeziorze Kisajno. Cała jego rodzina zgromadziła się w jednym miejscu, chcą być razem w tych ciężkich momentach. 

Wszyscy żyją poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął na jeziorze Kisajno. Milioner jest poszukiwany po tym, jak wypadł z motorówki, którą płynął w towarzystwie tajemniczej 27-latki. Dziewczynie udało się szczęśliwie dopłynąć do brzegu, po mężczyźnie ślad zaginął.

Starakowie robią, co mogą

Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak nie komentuje sprawy - jej jedyną reakcją jak do tej pory, było zablokowanie możliwości komentowania jej postów na Instagramie. Wcześniej w tym miejscu ludzie zamieszczali wyrazy wsparcia, zapewnienia o modlitwie oraz... niestety hejty.

Wiadomo, że rodzina Woźniaka-Staraka, która dokłada wszelkich starań, by został on odnaleziony jak najszybciej - zgromadziła się w jednym miejscu. Matka Piotra - Anna Woźniak-Starak, jego ojczym, miliarder Jerzy Starak i najprawdopodobniej wspomniana już żona milionera.

Wszyscy widziani byli w letniej rezydencji rodzinnej w Fuledzie, położonej właśnie nad tym jeziorem, w którym Piotr zaginął. 

Widać, że wciąż starają się trzymać ręce na pulsie. Niestety, szanse na szczęśliwe zakończenie tej historii, maleją z godziny na godzinę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze