18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zabezpieczają dowody"

Wybuch w Przewodowie. Ujawnili zdjęcia

Wojciech Kozicki
16.11.2022  12:07
Wybuch w Przewodowie. Policja ujawnia ZDJĘCIA. "Zabezpieczamy dowody"
Wybuch w Przewodowie. Policja ujawnia ZDJĘCIA. "Zabezpieczamy dowody" Fot: Pawel Wodzyński/East News, Policja

Cały świat wie gdzie jest wieś Przewodów. Wybuch rakiety w Przewodowie wstrząsnął poczuciem bezpieczeństwa Polaków. Komenda Główna Policji opublikowała najnowsze zdjęcia z Przewodowa z miejsca wybuchu.

Wybuch rakiety w Przewodowie - nowe informacje i zdjęcia z miejsca eksplozji. Komenda Główna Policji opublikowała najnowsze fotografie obrazujące m.in. skalę zniszczeń oraz służby pracujące na terenie Przewodowa. Co naprawdę się tam wydarzyło?

Zdjęcia z miejsca wybuchu w Przewodowie. Policja komentuje, rząd milczy

Jak podaje Policja, funkcjonariusze zabezpieczają teren na miejscu wybuchu. Ujawniono, że pracują tam m.in. eksperci z CBŚ Policji, Biura Kryminalnego  i CLKP. Wraz z innymi służbami starają się szczegółowo ustalić okoliczności tragedii. Wiadomo również, że są „zabezpieczane dowody”.

Polski rząd nadal nie wydał oficjalnego oświadczenia o wybuchu rakiety w Przewodowie. Tymczasem, jak przekazuje agencja Reutera, powołując się na swoje źródło w NATO, Joe Biden poinformował partnerów G7 i NATO, że eksplozję w Polsce spowodował Ukraiński pocisk obrony powietrznej. Prezydent Litwy ujawnił, że Andrzej Duda chce uruchomić artykuł 4. NATO.

Szef rządu przekazał też, że zdecydowano o podniesieniu gotowości bojowej wybranych oddziałów Polskich Sił Zbrojnych, ze szczególnym uwzględnieniem monitorowania przestrzeni powietrznej. Poinformował również o podniesieniu razem z ministrem spraw wewnętrznych i administracji w stan podwyższonej gotowości wszystkich służb - policji, Straży Granicznej, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, a także pozostałych służb, w tym służb specjalnych - informuje Radio ZET.  

Czytaj także