18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wjechał na czerwonym?

Wypadek na torach. Zderzenie taksówki z pociągiem

Wojciech Kozicki
25.01.2023  20:33
Wypadek na torach. Zderzenie taksówki z pociągiem
Wypadek na torach. Zderzenie taksówki z pociągiem Fot: Planeta.pl

Tragedia na torach w miejscowości Susk Nowy. Zderzenie pociągu z taksówką na przejeździe kolejowym. Są informacje o ofiarach śmiertelnych.

Tragiczny wypadek na torach. W miejscowości Susk Nowy w województwie mazowieckim na przejeździe kolejowym nastąpiło zderzenie taksówki z pociągiem. Służby przekazały, że 65-letni taksówkarz poniósł śmierć na miejscu. 52-letni pasażer taksówki z powierzchownymi obrażeniami trafił do szpitala.

Wypadek na torach. Zderzenie taksówki z pociągiem

Radio ZET informuje, że do tragedii na torach doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w gminie Rzekuń. Informacje o wypadku potwierdził Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Jak podaje Radio ZET, taksówkarz  kierujący oplem to 65-letni mieszkaniec Ostrołęki. Maszynista był trzeźwy.

Prawdopodobnie nie zastosował się do znaku stop i wjechał taksówką na prawidłowo oznakowany przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Łomża – Ostrołęka. Na miejscy wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia – pisze radiozet.pl.

Czytaj także