18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski youtuber pójdzie do więzienia. Będą patostreamy zza krat?

Redakcja
14.02.2019  10:27
Daniel Magical to patrostreamer, youtuber i zawodnik Fame MMA. Czeka go kara więzienia. skomentował też śmierć prezydenta Pawła Adamowicza i dostał karę
Daniel Magical to patrostreamer, youtuber i zawodnik Fame MMA. Czeka go kara więzienia. skomentował też śmierć prezydenta Pawła Adamowicza i dostał karę Fot: Facebook.com

Daniel Magical, czyli patostreamer, zawodnik Fame MMA i youtuber Daniel Z., idzie do więzienia. Nowe filmy nie powstaną, bo jak sam powiedział, z zakładu karnego nie da się streamować. Jego matka Małgorzata również została skazana.

Daniel Magical wcześniej został skazany na prace społeczne za pobicie. Jak podaje fakt.pl, nie chciał jednak pracować, więc czeka go odsiadka w zakładzie karnym. Spędzi tam 82 dni, a później rozpocznie się jego proces.

Atak nożownika i śmierć Pawła Adamowicza to był dla Daniela pretekst, do kolejnej kontrowersyjnej i szokującej wypowiedzi. „Niestety przeżył” – skomentował śmierć prezydenta Gdańska patostreamer z Torunia. Została wówczas zatrzymana także jego matka, która również w wulgarny sposób wypowiedziała się o zmarłym prezydencie. Magical w styczniu otrzymał "zakaz rozpowszechniania treści videofonicznych z udział własnym i innych osób za pośrednictwem internetu”.

Portal nowości.com spotkał Daniela w sądzie. Patostreamer tłumaczył, dlaczego nie wykonywał prac społecznych.

Mam złamaną nogę i to bardzo poważnie. Stało się to podczas walki MMA. Wcześniej naprawdę chodziłem na te prace społeczne. Skierowali mnie na lodowisko Tor-Tor. Fajnie było, ciekawych ludzi poznałem. Ale jak miałem dalej pracować ze złamaną nogą?! Nie wyobrażam sobie pobytu w więzieniu. Wtedy to już żadnego streamu na pewno nie będzie – żalił się Daniel Z. (nowosci.com.pl)

 

Daniel Magical i jego patostreamy niejednokrotnie szokowały opinię publiczną. Prowadził niezliczone transmisje na żywo z życia swojego, swojej matki i jej konkubenta. Na filmikach pojawiała się przemoc, padały wulgaryzmy, dochodziło do patologicznych sytuacji, alkohol lał się strumieniami. Patostreamer na tym zarabiał, gdyż widzowie przesyłali mu pieniądze.

Ryszard Cebula z programu „Uwaga!TVN” nagłośnił, że matka Daniela podczas transmisji była „bita, poniżana i opluwana”. Magical przyznał, że po prostu „robił dymy”.

Polskie patostreamy: