18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Youtuber zatrzymany przez policję. Pochwalał zabójstwo Adamowicza

Redakcja
18.01.2019  14:56
Patostream Daniel Magical zatrzymany przez policję. Pochwalał zabójstwo Adamowicza. Na jego transmisjach była bita jego matka. Pójdzie do więzienia?
Patostream Daniel Magical zatrzymany przez policję. Pochwalał zabójstwo Adamowicza. Na jego transmisjach była bita jego matka. Pójdzie do więzienia? Fot: Damian KLAMKA/East News

Zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Patostreamer Daniel Magical pochwalił atak nożownika. On i jego matka zostali zatrzymani i doprowadzeni do prokuratury.

Zatrzymania dokonali toruńscy kryminalni oraz policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Rzecznik policji nie podał konkretnych danych, kto został aresztowany. Pomorska.pl dowiedziała się jednak, że  to właśnie Daniel Magical, czyli 26-letni Daniel Z. Policjanci zatrzymali także jego 46-letnią matkę.

Daniel Magical

Daniel Magical jak na razie dostał zakaz publikowania jakichkolwiek treści. Musi również zgłaszać się 5 razy w tygodniu na komisariacie i wpłacić kilka tysięcy złotych kaucji. To jednak nie koniec jego kłopotów. Może trafić do więzienia nawet na rok.

Patostreamy

Pomorska.pl przypomina, że patostreamer prezentuje w sieci kontrowersyjne materiały, w których odbywają się libacje, pokazywane są sceny dla dorosłych. Jak podaje "TVN", podczas transmisji w internecie dochodziło do bicia i poniżania jego matki. Magical doprowadził nawet toruńską pizzerią na skraj bankructwa. Co ciekawe, widzowie wpłacają mu pieniądze.

ZOBACZ TEŻ: Zawodnik MMA i stream z dzieckiem. "Jarasz blanta, pięknie w ch*j"

daniel magical
Przeczytaj więcej
Komentarze