18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe doniesienia

Zaginięcie Staraka. Kim była kobieta z motorówki?

Wojciech Kozicki
20.08.2019  09:54
Piotr Woźniak-Starak zaginął - trwa dramat na Mazurach
Piotr Woźniak-Starak zaginął - trwa dramat na Mazurach Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach, a służby przeszukują jezioro Kisajno. Wciąż pojawiają się nowe informacje o sprawie, a media podają, kim była tajemnicza kobieta z motorówki.

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki wraz z 27-letnią kobietą na jeziorze Kisajno. Udało jej się przepłynąć ok. 100 metrów i dotrzeć do brzegu, ale syna miliardera wciąż nie odnaleziono. Mija kolejna doba poszukiwań, a media próbują ustalić kim była tajemnicza towarzyszka zaginionego 39-latka.

Wcześniej podawano, że mogła to być siostra Piotra Woźniaka-Staraka. „Super Express” dementuje jednak te plotki, ponieważ kobieta z motorówki ma 27 lat, a siostra zaginionego to 28-latka.

Kobieta odnaleziona na brzegu miała we krwi śladowe ilości alkoholu. Była w dobrym stanie, więc nie została zabrana do szpitala. Media podają, powołując się na doniesienia „Super Expressu”, że była to pochodząca z Łodzi kelnerka, która pracowała w jednej z mazurskich knajpek.

Pojawiły się też informacje, że po zaginięciu Staraka jego ochroniarz próbował próbował popełnić samobójstwo.

logo Tu się dzieje