18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zakopali psa żywcem, Różalski daje nagrodę za wskazanie sprawcy. "Zakaz litości dla tej kur*y"

Redakcja
11.01.2019  12:01
Marcin Różal Różalski (MMA, KSW) i nagroda pieniężna za wskanie osoby, która znęcała się nad psem (Oli). Biuro Ochrony Zwierzęt pomaga skatowanemu psu
Marcin Różal Różalski (MMA, KSW) i nagroda pieniężna za wskanie osoby, która znęcała się nad psem (Oli). Biuro Ochrony Zwierzęt pomaga skatowanemu psu Fot: Facebook.com/Marcin Różal Różalski, Biuro Ochrony Zwierząt

Marcin Różalski to były zawodnik KSW (obecnie Babilon MMA), który wspiera akcje charytatywne. Różal ogłosił, że jest przygotowana nagroda pieniężna. Chce odnaleźć osobę, która znęcała się nad psem.

Jak przypomina portal mma.pl, w niedzielę w miejscowości Borowiec ktoś pobił i zakopał w lesie psa żywcem. Z ziemi wystawał mu tylko pysk. Udało się go uratować, ale Oli stracił oko. Marcin "Różal" Różalski jest zdeterminowany, by odnaleźć sadystę. Za jego wskazanie daje 10 tys. złotych. Jak podaje wyborcza.pl, dodatkowe 5 tys. złotych zapłacą za wskazanie sprawcy wolontariusze Biura Ochrony Zwierząt. Trwa też zbiórka na leczenie psa.

Pies Oli

Oli ma 2 lata. Pracownicy Biura Ochrony zwierząt napisali na Facebooku, że otrzymał bardzo mocny cios w tył głowy. Zostanie jeszcze w klinice, bo trzeba zbadać, czy nie zaszły zmiany neurologiczne. Została przeprowadzona amputacja oka.

ZOBACZ TEŻ: Pies umierał przed drzwiami kościoła. Należał do księdza