18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to ona prowadziła łódkę?

Wiemy kim jest kobieta z motorówki Staraka. Są zdjęcia!

Wojciech Kozicki
21.08.2019  15:11
Piotr Woźniak-Starak poszukiwany - czy to na pewno on prowadził motorówkę?
Piotr Woźniak-Starak poszukiwany - czy to na pewno on prowadził motorówkę? Fot: Facebook

Trwa dramat na Mazurach nad jeziorem Kisjano, a Piotr Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony, chociaż poszukiwania prowadzi wiele różnych służb. Pojawiają się jednak nowe informacje kim była kobieta, która podróżowała motorówką ze Starakiem.

Milioner i producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy  z 17 na 18 sierpnia. Ustalono, że 39-latek wypadł z motorówki wraz z młodą kobietą. Kim jest tajemnicza 27-latka, która dopłynęła do brzegu o własnych siłach? Wiadomo, że wykryto u niej śladowe ilości alkoholu.

Media podają, że 27-latka to Ewa z Łodzi pracująca jako instruktorka żeglarstwa z uprawnieniami wodnymi. Współorganizowała obozy i wyjazdy sportowe, a także otwarcie mówiła, że jest fanką sportu i podróży. Informacje o niej zaczynają znikać z mediów społecznościowych, ale wiele portali (m.in. Fakt.pl) dotarło już do jej zdjęć na Facebooku i Instagramie.

Pojawiły się nawet podejrzenia, że to ona mogła prowadzić łódkę, a Fakt.pl podaje, że została przesłuchana jako świadek w sprawie wypadku. 

Prokuratura w Giżycku rozpoczęła śledztwo, które ma dotyczyć ma spowodowania wypadku w ruchu wodnym "ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym". Śledczy chcą przede wszystkim ustalić kto prowadził motorówkę w momencie wypadku. Natemat.pl pisze natomiast, że prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie katastrofy w ruchu wodnym, w której prawdopodobnie jedna osoba poniosła śmierć

Czy to na pewno Woźniak-Starak kierował łódką? Nowe doniesienia
Czy to na pewno Woźniak-Starak kierował łódką? Nowe doniesienia Fot: Social media
Piotr Woźniak-Starak zaginął - czy to na pewno on kierował motorówką?
Piotr Woźniak-Starak zaginął - czy to na pewno on kierował motorówką? Fot: Social media
Czy to na pewno Woźniak-Starak kierował łódką? Nowe doniesienia
Czy to na pewno Woźniak-Starak kierował łódką? Nowe doniesienia Fot: Social media
Przeczytaj więcej
Komentarze