Kim on naprawdę jest?

Zdjęcie Rydzyka z młodości i szokujące info na jego temat

24.05.2019  08:16
Tadeusz Rydzyk  - ujawniono jego zdjęcie z młodości i szokujące informacje
Tadeusz Rydzyk - ujawniono jego zdjęcie z młodości i szokujące informacje Fot: MACIEJ KONIECZNY/REPORTER/East News

Tadeusz Rydzyk będzie musiał się nieźle tłumaczyć. Internauci wzięli się za jego tajemniczą przeszłość. Do sieci wyciekło nie tylko jego zdjęcie z młodości, ale także pewna historia, która jeśli jest prawdziwa, może być ciosem w jego medialne imperium i interesy.

Krystyna Janda udostępniła w internecie zaskakujące zdjęcie. Tak wyglądał Tadeusz Rydzyk w młodości. Prawdopodobnie fotka pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych. To jednak nie wszystko, bo Ateizm Przyszłością na Facebooku ujawnił kontrowersyjne informacje na temat szefa Radia Maryja i fundacji Lux Veritatis. O sprawie pisze również „Super Express”.

Zobacz także

Przeszłość Rydzyka

Ateizm Przyszłością pisze o biurze paszportowym SB, od którego redemptorysta w 1986 roku otrzymał dokumenty, a następnie wyjechał do Niemiec bez zgody zakonu. Co tam robił? Nie wiadomo.

Rydzyk po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Przyjął jednak nazwisko człowieka, który zmarł lata przed jego narodzeniem. Co więcej, żadna parafia na zachodzie miała nie potwierdzić jego wyświęcenia na księdza. Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli?

Tajemnice Rydzyka

Se.pl przypomina, że gdy Rydzyk wracał z pierwszej audiencji u Jana Pawła II, wysiadł z autokaru tuż przed Czechosłowacją i zniknął na pół roku. Nie wiadomo co robił przez ten czas.

Czytaj także