18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szatan w dyskotece? Parafia ostrzega przed dobrą zabawą. "Naraża na działanie złych sił"

Redakcja
26.02.2019  12:02
Zielona Góra parafia ostrzega przed dyskoteką
Zielona Góra parafia ostrzega przed dyskoteką Fot: Shutterstock

Księża z parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze ostrzegają przed zabawą w jednym z miejscowych klubów muzycznych. Twierdzą, że to siedlisko szatana, które naraża młodzież na działanie złych sił duchowych.

Szatan czai się wszędzie, nawet w tańcu i dobrej zabawie, a już na pewno w klubie muzycznym, który demona ma w nazwie. I to właśnie przed takim miejscem księża z Zielonej Góry ostrzegają swoich parafian.

W ogłoszeniach parafialnych na VI niedzielę zwykłą (17 lutego) pojawił się nietypowy zapis. Proboszcz poinformował wiernych, że klub X-Demon to istne siedlisko szatana, a zabawa w nim może wyrządzić ogromną krzywdę.

Co gorsza, właśnie tam miały bawić się dzieci z parafii, w ramach szkolnej dyskoteki karnawałowej. Taka decyzja władz szkoły jest, zdaniem księdza, nieroztropna i naraża uczniów na działanie sił nieczystych.

W najbliższy czwartek jedna ze szkół w naszej parafii ma uczestniczyć w dyskotece karnawałowej w klubie X-Demon. Jak sama nazwa wskazuje, może być to miejsce, w którym młodzi ludzie mogą zostać narażenie na poważne zagrożenie duchowe - czytamy w ogłoszeniu.

Aby uchronić dzieci i młodzież przed szatanem ukrytym w zabawie, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Jeruzalem"  zorganizowała wspólne modły. Parafianie, w dniu i godzinach planowanej przez szkołę dyskoteki, mogli ubiegać się u Boga o wstawiennictwo w czasie mszy świętej i adoracji tuż po niej.

Po mszy w kaplicy adoracyjnej będziemy jeszcze trwać na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, by wypraszać łaskę szczególnej Bożej opieki dla dzieci i młodzieży oraz łaskę rozwagi dla rodziców i nauczycieli, by pamiętali, że samo organizowanie wydarzeń i przebywanie w tego typu miejscach, jakim jest wspomniany klub muzyczny, jest związane z narażaniem dzieci i młodzieży na działanie złych sił duchowych. Pamiętajmy, że jako ludzie wierzący mamy – jak uczy nas Pismo Święte – unikać wszystkiego, co ma choćby pozór zła - napisano w ogłoszeniu.

Ogłoszenie zostało opublikowane przez księdza proboszcza, a jego zdjęcie trafiło do internetu. Nietypowa intencja pojawiła się też na stronie internetowej parafii, niestety, została już usunięta.

Przeczytaj więcej
Komentarze