18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Syn Zenka Martyniuka skończy marnie? Znajomi gwiazdora są pewni, czeka go tragiczna przyszłość

Redakcja
03.01.2019  11:03
Syn Zenka Martyniuka Daniel M.
Syn Zenka Martyniuka Daniel M. Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/Eastnews/Instagram/daniel.martyniuk

Daniel M. syn gwiazdora disco-polo, Zenka Martyniuka, został zatrzymany po awanturze z żoną. Tymczasem jego znajomi alarmują: "wyląduje w wiezieniu, albo na cmentarzu".

Początek roku dla największego gwiazdora disco-polo i jego rodziny musi być bardzo trudny. Zenek Martyniuk jest dziś na językach całej Polski, ale nie przez swoją muzykę i występ na imprezie sylwestrowej TVP w Zakopanem, a przez wybryki syna.

Daniel M. ma 28 lat i właśnie został po raz kolejny zatrzymany przez policję. Po tym, jak awanturował się z młodą żoną (19-letnia Ewelina M. jest w szóstym miesiącu ciąży), funkcjonariusze wyprowadzili go z mieszkania w kajdankach.

Co ciekawe, młody syn Zenka Martyniuka już kilka razy trafiał w ręce policji, czy to przez awantury z żoną (kłócili się jeszcze będąc narzeczeństwem), czy przez swój hulaszczy tryb życia - za posiadanie narkotyków został zatrzymany już po raz drugi!

ZOBACZ:  Syn Zenka Martyniuka pójdzie siedzieć? Zgotował piekło ciężarnej żonie

wesele syna Zenka Martyniuka

Znajomi Zenka Martyniuka martwią się o jego syna

Teraz Daniel M. może trafić do więzienia, a o jego los martwią się znajomi jego taty. Ich zdaniem mężczyzna był całkiem normalnym młodzieńcem, jednak do czasu. W pewnym momencie w jego życiu pojawiły się narkotyki i imprezy, i to zniszczyło chłopaka - podaje Fakt.pl. A jeszcze przed studiami Daniel M. snuł wizje pracy jako marynarz...

Okazuje się, że ojciec próbował pomóc synowi stanąć na nogi, załatwił mu nawet pracę, jednak wysiłki te poszły na marne.

Zenek otworzył mu knajpę. Mógł ją prowadzić i się ustatkować. Ale młody bawił się, obrażał pracowników i nie pilnował kasy, więc knajpę przejęła jego matka Danusia. Zenek jej pomaga, a Daniel szaleje - powiedział kolega znanego muzyka w rozmowie z Fakt24.

Inny idzie jeszcze dalej i stawia sprawę jasno - jeśli ojciec nie weźmie się za syna, Daniela M. czeka naprawdę marna przyszłość.

Jak Zenek nie wsadzi go na odwyk, to syn wyląduje w więzieniu, albo na cmentarzu - powiedział.

Co na to wszystko gwiazdor disco-polo, a prywatnie tata 28-latka? Niestety, Zenek Martyniuk nie chciał jak dotąd zabrać głosu w sprawie.

Daniel M. z żoną
Daniel M. z żoną

ZOBACZ TEŻ:   

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze