18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poruszające

Znana jest data pogrzebu 10-letniej Kristiny. Jej mama ma nietypową prośbę

19.06.2019  08:20
Znana jest data pogrzebu 10-letniej Kristiny. Jej mama ma nietypową prośbę
Znana jest data pogrzebu 10-letniej Kristiny. Jej mama ma nietypową prośbę Fot: Twitter

Podano datę ostatniego pożegnania 10-letniej Kristiny. Mama zamordowanej dziewczynki ma nietypową, wzruszającą prośbę do osób, które się na nie wybierają.

10-letnia Kristina z Mrowin miała mieć niedługo urodziny. Zamiast cieszyć się ze swojego jubileuszu z kolegami i koleżankami ze szkoły, dziewczynkę spotkał najgorszy możliwy los.

22-letni Jakub A., który najprawdopodobniej zakochał się w jej mamie i dziewczynka przeszkadzała mu na drodze do szczęścia, zamordował Kristinę. Malutka zginęła od kilkudziesięciu ciosów nożem. 

Podano datę pogrzebu 10-letniej Kristiny

Znana jest już data pogrzebu 10-latki. Jej bliscy i wszyscy ludzie, którzy chcieliby oddać hołd dziecku będą mieli do tego okazję w sobotę, 22 czerwca. Dziewczynka zostanie pochowana na cmentarzu komunalnym w Żarowie. 

Z nietypową prośbą wyszła mama zamordowanej dziewczynki.

Mama dziewczynki wyszła z nietypową prośbą. Chce, aby na uroczystości pogrzebowe nie przychodzić ubranym na czarno, a w ulubionych kolorach Kristiny, czyli niebieskim i białym - możemy przeczytać w Super Expressie.

Zdecydowanie to będzie widok łamiący serce. Gdyby nie zginęła w tak druzgocący sposób, dzisiaj zaczynałaby wakacje. 

Czytaj także