18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kazał iść córce 8 km piechotą, sam jechał za nią autem. “I dobrze!”

Redakcja
07.12.2018  12:23
Kazał córce iść 8 km piechotą za karę
Kazał córce iść 8 km piechotą za karę Fot: Facebook/Mat Cox

Ojciec 10-letniej dziewczynki ukarał ją za znęcanie się nad innym dzieckiem. Kazał córce wracać do domu piechotą 8 km, sam jechał tuż za nią i nagrywał, a później film udostępnił na Facebooku. 

Mat Cox to tata 10-letniej dziewczynki, która, jego zdaniem, zasłużyła sobie ostatnio na poważną karę. Po tym, jak znęcała się nad innym dzieckiem w szkolnym autobusie, kazał jej wracać do domu piechotą przez 8 kilometrów. Sam zaś powoli jechał za nią autem i nagrywał.

Krótki film dokumentujący odbywanie kary Mat opublikował na Facebooku, zapewniając przy tym, że nie jest fanem znęcania się, a jego córka faktycznie wyciągnęła ze spaceru cenną lekcję.

Nadal ma nienaruszone wszystkie kończyny, jest szczęśliwa i zdrowa. Co więcej, wydaje się mieć nowe spojrzenie na to co zrobiła - napisał na Facebooku.

Film opublikowany przez Coxa obejrzało już ponad 18 milionów osób, a prawie 380 tysięcy użytkowników strony podało go dalej.

Co ciekawe wśród tysięcy komentarzy, które pojawiły się pod postem, większość opiera się na gratulacjach. Mało kto twierdzi, że taka kara dla 10-letniego dziecka jest zbyt dotkliwa.

Tylko nieliczni użytkownicy Facebooka stwierdzili, że ojciec zrobił źle, bo karząc córkę za znęcanie się, sam się nad nią znęcał i dodatkowo poniżył udostępniając film w sieci.

ZOBACZ TEŻ:  

 

Czytaj także