18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

10-latka w ciąży. Mogło zgwałcić ją nawet 100 bojowników ISIS

Redakcja
28.02.2019  14:59
ISIS porywa dzieci w syrii i robi z dziewczynek niewolnice seksualne. Gwałty, ciąże, głód i małżeństwa  - to przechodzą dzieci jak Marwa Khedr.
ISIS porywa dzieci w syrii i robi z dziewczynek niewolnice seksualne. Gwałty, ciąże, głód i małżeństwa - to przechodzą dzieci jak Marwa Khedr. Fot: Twitter.com

Państwo Islamskie porywa dziewczynki i robi z nich niewolnice seksualne. Marwa Khedr została w wieku 10-lat zabrana przez dżihadystów i wielokrotnie zgwałcona. Dziecko zaszło w ciążę.

ISIS porwało Khedr z wioski w Iraku w regionie Sinjar w 2014 roku. Mężczyźni zostali pogrzebani żywcem, a kobiety trafiły do Rakki w Syrii. Te młodsze niż 20 lat zostały niewolnicami seksualnymi ISIS. Nauczyciel prowadzący schronisko dla uciekających przed Państwem Islamskim powiedział, że dziewczyny takie jak Marwa Khedr przez zajściem w ciążę są gwałcone nawet przez 100 mężczyzn.

Jak podaje radiozet.pl, ciotka Marwy Mahdya uciekła z obozu ISIS w Baghuz. Twierdzi, że gdy ostatni raz widziała swoją siostrzenicę, ta była w zaawansowanej ciąży. Powiedziała również, że porwane dziewczyny są bite kablami, sprzedawane i zmuszane do małżeństw z bojownikami. Niektóre nie mają nawet 10 lat. Zdarza się też, że giną w bombardowaniach.

 Jak podaje dailymail.co.uk , porwane cierpią też głód. Mahdya musiała jeść resztki zabrane zwierzętom. Jej córki zostały poddane praniu mózgu i nie chciały uciekać.