18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Wielki dramat 11-latki. Znalazła w domu martwych rodziców

01.03.2021  17:27
11-latka znalazła w domu martwych rodziców
11-latka znalazła w domu martwych rodziców Fot: Gladskikh Tatiana/Shutterstock

Rodzinny dramat i zagadkowa, niespodziewana śmierć dwójki młodych ludzi. 11-latka odkryła w rodzinnym domu ciała martwych rodziców.

11-latka jednego dnia straciła całą swoją najbliższą rodzinę - dziewczynka w rodzinnym domu znalazła ciała rodziców. Biedna nie ma rodzeństwa, nie wiadomo, kto zajmie się dalej jej wychowaniem.

Co stało się w domu dziewczynki? Na miejscu raczej nie doszło do zbrodni, rodzice zmarli najpewniej w wyniku ciężkiej choroby - zabić maił ich COVID-19. Dokładna przyczyna zgonu około 40-letnich kobiety i mężczyzny znana będzie jednak dopiero po sekcji zwłok.

11-latka znalazła ciała rodziców

Do tragicznych wydarzeń doszło w Missiuri w USA. Dziewczynka po przebudzeniu rano szukała rodziców, ci okazali się martwi. 11-latka wszczęła alarm, na miejscu pojawili się członkowie jej dalszej rodziny i policja. Okazało się, że od kilku dni rodzice dziewczynki zamknięci byli w kwarantannie z powodu wykrycia u nich zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 - podaje NBC News.

Jak donosi serwis, sprawa jest badana, wstępnie jednak śledczy ustalili, że nie doszło do zbrodni, a najpewniejszą przyczyną śmierci był COVID-19.

logo Tu się dzieje