18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

MIKOŁAJ CICHY ZABÓJCA! Koronamasakra po wizycie "świętego"

Emilia Waszczuk
16.12.2020  13:34
Mikołaj rozniósł koronawirusa. Ponad 100 osób zakażonych
Mikołaj rozniósł koronawirusa. Ponad 100 osób zakażonych Fot: Ollyy/Shutterstock

Przyjedź do nas mikołaju, przywieź COVID i prezenty? Wróżba koronaświąt się spełnia. Po wizycie "świętego" wykryto gigantyczne ognisko koronawirusa.

Dramatyczne skutki wizyty Świętego Mikołaja. Odziany w czerwony kubrak mężczyzna przyniósł ze sobą wór prezentów i coś ekstra. Po jego odwiedzinach koronawirusa stwierdzono u 118 osób!

Mikołaj superroznosiciel pojawił się w domu opieki społecznej w miejscowości Mol w Belgii. Odwiedził pensjonariuszy, a kilka dni później jeden z nich poczuł się źle. szybko przeprowadzono u niego test na koronawirusa - wynik był pozytywny.

Ognisko koronawirusa w DPS po wizycie Świętego Mikołaja

Chwilę później przez dom opieki w Mol przetoczyła się potężna fala zakażeń. SARS-COV-2 potwierdzono już u 98 pensjonariuszy i 20 pracowników ośrodka.

Mikołaj superroznosiciel okazał się synem jednego z pensjonariuszy - mężczyzny, u którego zakażenie wykryto w pierwszej kolejności. I tu dochodzą kolejne informacje. Pamiętacie osławione orgie dla mężczyzn, rozbijane ostatnio przez policję? Imprezy (w których podobno cyklicznie uczestniczą politycy PiS) także odbywały się w Belgii, a policja wkraczała na nie, bo były nielegalne.

Nielegalność zgromadzeń wynika jedynie z pandemii, a to oznacza, że i w ośrodku pomocy społecznej nikt nie miał prawa zgromadzenia urządzać. Obowiązuje zakaz podobnych przyjęć, wizyt Mikołajów czy innych gości. Mimo to - i poza wiedzą organów Mol - dyrekcja ośrodka zdecydowała się na "covidołajki".

Masowe zakażanie w domu pomocy społecznej

I jeszcze jedno. Jeśli już w jednej sali gromadziło się ponad 100 osób, czy ktokolwiek zadbał o przestrzeganie reżimu sanitarnego? Nie łudźcie się. Było podobnie, jak na urodzinach Radia Maryja. Masa starszych (i nie tylko) ludzi, bez dystansu społecznego.

I podobnie jak na wspomnianym przyjęciu Tadeusza Rydzyka, organizatorzy zapewniali, że choć nielegalne, to zgromadzenie zostało zorganizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wyciekły jednak zdjęcia, a na nich nie dość, że trudno zauważyć dystans, to nie ma nawet maseczek!

Czytaj także