18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"szczęśliwa" rodzinka?

12-LATKA URODZIŁA DZIECKO! Jej dorosły "partner" jest z siebie dumny

22.07.2021  14:16
12-latka urodziła córeczkę. Ojcem dorosły mężczyzna
12-latka urodziła córeczkę. Ojcem dorosły mężczyzna Fot: Lolostock/Shutterstock

Dziecko znów urodziło dziecko. 14 lipca mamą została 12-letnia dziewczynka. Ojcem okazał się dorosły, 24-letni mężczyzna. Okoliczności sprawy szokują.

Wielka konsternacja w jednym ze szpitali w Oklahomie. Na świat przyszło tam dziecko, którego matka jest... dzieckiem. Nie to jednak zadziwiło personel placówki, a zachowanie partnera dziewczynki i jednocześnie ojca noworodka.

Tym bowiem okazał się dwa razy starszy mężczyzna. 24-latek do szpitala przyszedł niezwykle z siebie dumny, wkroczył do niego jak król, z 12-letnią, ciężarną dziewczynką u boku. Wszystkim chwalił się, że to on doprowadził do ciąży.

12-latka urodziła dziecko. Ojcem 24-latek

Pracownicy szpitala nie podzielali entuzjazmu 24-letniego Juana Mirandy-Jara, zamiast tego na miejsce wezwali policję. W przeciwieństwie do mężczyzny doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że seks z 12-latką to pedofilia, a więc przestępstwo - w Oklahomie wiek przyzwolenia na stosunek płciowy to 16 lat.

Weszli jak każda inna para, niezwykle podekscytowani narodzinami swojego dziecka

- powiedział o 12-latce i 24-latku policjant Danny Bean w rozmowie z telewizją Fox23.

Juan Miranda-Jara od razu przyznał się do "związku" i pożycia seksualnego z 12-latką i nie rozumiał, czemu ktoś twierdzi, że zrobił coś złego. Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o gwałt pierwszego stopnia, za co może trafić do więzienia. Policja nie wyklucza postawienia mu innych zarzutów.

12-letnia matka urodziła za to zdrową córeczkę i wróciła z nią do domu. Co szokujące, jej rodzina i bliscy Juana doskonale wiedzieli, że "są parą" i spodziewają się dziecka. Nikt nie doszukał się w tym niczego złego. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej