18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

12-latek gwałcił swoją małą siostrzyczkę. Chciał, żeby było jak w grze komputerowej

Redakcja
28.02.2019  13:08
12-latek gwałcił siostrę
12-latek gwałcił siostrę Fot: Shutterstock

6-letnia dziewczynka trzykrotnie padła ofiarą gwałtu popełnionego przez jej starszego brata. 12-letni chłopiec tłumaczył, że chciał odtworzyć scenę z gry komputerowej.

Do rodzinnej tragedii doszło w hrabstwie Wiltshire w Wielkiej Brytanii. 6-letnia dziewczynka stała się ofiarą swojego dwa razy starszego brata. Nastolatek wielokrotnie molestował ją seksualnie, trzy razy dopuścił się gwałtu.

Sprawa wyszła na jaw, gdy dziewczynka opowiedziała o wszystkim swojej koleżance, a ta przekazała przerażającą wiadomość rodzicom. Wtedy okazało się, że rodzice gwałciciela i jego siostry-ofiary nie wiedzieli, co dzieje się w ich domu. A to właśnie tam dochodziło do przestępstw. Jednemu z nich miało przyglądać się trzecie dziecko - najmłodsze z rodzeństwa.

12-latek chciał odtworzyć scenę z gry

Gdy sprawa trafiła już do sądu, 12-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyznał też, że gwałcąc swoją małą siostrzyczkę odtwarzał sceny z GTA V (Grand Theft Auto V to brutalna gra tylko dla dorosłych powyżej 18 roku życia) i filmów pornograficznych.

Spytany, czy gdyby miał możliwość, powtórzyłby gwałt, zapewniał, że już wie, że to złe i potrafiłby się powstrzymać - podaje Daily Mail.

Ze względu na młody wiek chłopca, sąd skazał go na rok pobytu w ośrodku terapeutycznym, ma też zakaz kontaktowania się z rodzeństwem. Przez 2,5 roku jego nazwisko widniało będzie w rejestrze sprawców przestępstw seksualnych. Po tym czasie kartoteka nastolatka zostanie wyczyszczona.

Przeczytaj więcej
Komentarze