18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia [*]

18-latka zmarła po porodzie. Nie wiedziała, że jest w ciąży

21.01.2021  12:59
Wielka Brytania: Nie żyje 18-letnia Danielle Jones
Wielka Brytania: Nie żyje 18-letnia Danielle Jones Fot: Bignai/Shutterstock

18-latka z Bristolu w Wielkiej Brytanii zmarła tuż po tym, jak urodziła swojego synka. Ta tragedia jest tym większa i bardziej niespodziewana, że nastolatka nie wiedziała o swojej ciąży. Jej rodzina nie może się po tym pozbierać. 

18-letnia Danielle Jones z Bristolu w Wielkiej Brytanii trafiła do szpitala po tym, jak w niedzielę 17 stycznia zaczęła rodzić w swoim domu w dzielnicy Knowle West. Dziewczyna musiała być szczerze przerażona bólami porodowymi bowiem... wcześniej nie wiedziała o tym, że jest w ciąży.

Takie porody z zaskoczenia zdarzają się w świecie medycyny, chociaż jest to sytuacja raczej nieczęsta. Kiedy 18-latka skręcała się z bólu, do jej mieszkania wezwane zostało pogotowie. Przybyli na miejsce ratownicy zdecydowali o przetransportowaniu jej do szpitala.

Wielka Brytania: Tragiczny, niespodziewany poród

Niestety, 18-letnia Danielle zmarła w szpitalu, chwilę po porodzie. Policja poinformowała, że jej śmierć jest "niewyjaśniona", a być może więcej danych dostarczy śledczym sekcja zwłok, którą mają wkrótce przeprowadzić.

Natomiast dziecko, które 18-latka wydała na świat, malutki synek - przeżył niespodziewany poród. Wiadomo jednak, że na pewien czas maluch musi pozostać w szpitalu. Tymczasem partner zmarłej kobiety w mediach społecznościowych daje wyraz swojej rozpaczy. 

Nie mogę uwierzyć, że Cię straciłem. Kochałem Cię bardziej niż kogokolwiek innego na świecie. Zaopiekuję się naszym maleństwem, które się dzisiaj urodziło

- zapewnił w internecie zrozpaczony ojciec chłopczyka.

W internecie pojawiła się zbiórka, za pomocą której można wesprzeć zdruzgotaną nagłą stratą rodzinę Danielle Jones. Strona GoFundMe zebrała na ten cel ponad 3000 funtów w zaledwie 20 godzin. Mimo wszystko brakuje słów, którymi można by opisać skalę tego dramatu.