18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat artystki

19-letnia aktorka ma raka piersi. Przeszła ósmą chemioterapię

13.10.2021  18:04
19-letnia Miranda McKeon ma raka
19-letnia Miranda McKeon ma raka Fot: chainarong06/Shutterstock

19-letnia Miranda McKeon, która zasłynęła rolą w serialu "Ania, nie Anna" ma raka piersi. Dziewczyna relacjonuje w mediach społecznościowych swoje zmagania z potencjalnie śmiertelną chorobą.

19-letnia Miranda McKeon grała w serialu "Ania, nie Anna". Odtwarzała tam rolę jednej z przyjaciółek tytułowej Ani, Josie Pye. Bardzo przypadła do serca widzom i zaczęła się cieszyć rosnącą popularnością. Niestety, wtedy otrzymała straszliwe informacje.

Zaledwie 19-letnia aktorka choruje na raka piersi. Guzka wyczuła sama na początku czerwca, ale nie spodziewała się, że jest to zmiana niebezpieczna. Lekarze natychmiast zarządzili leczenie, a młoda gwiazda relacjonuje je na Instagramie. 

19-letnia Miranda McKeon ma raka piersi

Miranda McKeon przyznaje, że jej przypadek to jedno na milion wydarzenie medyczne. Niezwykle rzadko zdarza się, aby u tak młodej osoby wykryto guza piersi. Aktorka ma przerzuty do węzłów chłonnych. Fanom przekazała, że to trzecie stadium choroby, jest już po ósmym cyklu chemioterapii.

Mimo tego, jak ciężka jest jej dolegliwość, dziewczyna nie traci nadziei na wyzdrowienie. 

Na kilka dni przed ostatnią chemią uznałam, że czas odpuścić i ogoliłam głowę (...) Powoli traciłam włosy i spędzałam dużo czasu na patrzeniu w lustro i wyobrażeniu sobie siebie łysej. W rezultacie ten ostateczny krok nie był aż tak szokujący. To, jak wyglądam, jest u mniej najmniej interesujące (...). Najbliższe mi osoby nie kochają mnie ze względu na wygląd tylko na to, jakim człowiekiem jestem. Naprawdę kocham tę dziewczynę. Uważam, że jest przepiękna

- napisała Miranda McKeon we wpisie.

19-latka stara się namawiać inne kobiety do regularnych badań, które mogą uratować im życie w przypadku poważnych problemów zdrowotnych, których nie da się tak łatwo wykryć. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej