18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dopadnie go sprawiedliwość

20-latek gwałcił kobiety w Ukrainie. Rosyjski potwór namierzony

18.05.2022  12:16
Służby namierzyły rosyjskiego gwałciciela
Służby namierzyły rosyjskiego gwałciciela Fot: ServiceSsu/Twitter

Ukraińska prokuratura ustaliła tożsamość kolejnego Rosjanina podejrzewanego o gwałty w Ukrainie. 20-letni potwór został już powiadomiony o ciążących na nim podejrzeniach.

Prokurator generalna poinformowała o zidentyfikowaniu kolejnej osoby, podejrzewanej o przemoc wobec kobiet na terenie obwodu kijowskiego. 20-letni Bułat Fassachow został poinformowany o podejrzeniach śledczych.

Zidentyfikowano jeszcze jednego podejrzanego o przemoc wobec kobiet w obwodzie kijowskim. To już drugi rosyjski gwałciciel, którego wykryto. Jest nim 20-letni Bułat Fassachow, radiotelefonista dywizjonu artylerii haubic w 30. samodzielnej brygadzie strzelców zmotoryzowanych 2. armii gwardyjskiej Centralnego Okręgu Wojskowego Sił Zbrojnych Rosji - przekazała prokurator Iryna Wenediktowa.

Zdjęcia rosyjskiego zbrodniarza zostały opublikowane w Internecie. Służby pracują nad namierzeniem kolejnych osób, które podobnie jak Fasschow mogły stosować przemoc wobec kobiet podczas okupowania wsi i miasteczek w obwodzie kijowskim.

20-letni gwałciciel namierzony

Prokuratura ustaliła, że Bułat Fasschow na terenie jednej z podkijowskich wsi wdarł się z innym żołnierzem do jednego z domów. Mężczyźni zamknęli wszystkich mieszkańców w piwnicy, prócz jednej kobiety. 20-latek zgwałcił ją, strasząc przy tym wymordowaniem rodziny.

Kilka dni później Fasschow poszedł do innego domu, powtarzając ten czyn z trzema wspólnikami. Teraz służby pracują nad namierzeniem jego znajomych, biorących udział w tych bestialskich czynach.

Czytaj także