18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabrała go epidemia

21-letni trener umarł przez koronawirus

16.03.2020  21:23
21-letni trener umarł przez koronawirus
21-letni trener umarł przez koronawirus Fot: Shutterstock/EvGavrilov

Koronawirus jest śmiertelnie niebezpieczny głównie dla ludzi starszych, ale zdarza się, że zabiera życie również osobom w kwiecie wieku. Ze świata napływają przykre informacje o śmierci 21-letniego trenera.

Francisco Garcia z hiszpańskiej Malagi jest być może najmłodszą ofiarą szalejącego w Europie koronawirusa. Wirus jest śmiertelnie niebezpieczny dla osób starszych i tych, którzy zmagają się ze współistniejącymi dolegliwościami.

Koronawirus zabił 21-latka

W tej drugiej drugie znalazł się właśnie 21-letni Francisco. Młody mężczyzna chorował również na białaczkę i prawdopodobnie to sprawiło, że jego organizm nie poradził sobie z koronawirusem. Garcia trafił do lekarza jak tylko zaobserwował u siebie objawy. Niestety, szybka reakcja nie uratowała mu życia. 

Osłabiony białaczką organizm momentalnie uległ wyniszczeniu. Przez to koronawirus stał się bezpośrednią przyczyną śmierci młodzieńca. Francisco Garcia był piłkarzem oraz trenerem młodzieżowego klubu piłkarskiego Altetico de Portada Alta. Prezes klubu, Pepe Bueno, wyraził swoją rozpacz z powodu jego śmierci.

W niedzielę zadzwoniono do mnie, mówiąc, że jego stan jest stabilny. A już godzinę później... Zabiły go koronawirus i rak. To dla mnie nie do wiary

- mówił Pepe Bueno.

W Hiszpanii liczba zachorowań wciąż rośnie lawinowo. Oby takie tragicznie historie nie zdarzały się tam zbyt często. 

Przeczytaj więcej
Komentarze