18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprytnie

24-latek ożenił się ze swoją 81-letnią kuzynką. Powód? Padniecie

01.10.2019  20:57
24-latek ożenił się ze swoją 81-letnią kuzynką. Powód? Padniecie
24-latek ożenił się ze swoją 81-letnią kuzynką. Powód? Padniecie Fot: MONKPRESS/East News

24-letni Ukrainiec ożenił się ze swoją 81-letnią kuzynką. Zrobił to z zaskakującego i niecodziennego powodu. Podziwiamy kreatywność. 

W Bajkowce na Ukrainie miało miejsce niesamowite zdarzenie - 24-letni Aleksander Kondratiuk poślubił 81-letnią Zinaidę Illarionowną. Czy to gorące uczucie połączyło parę z 57-letnią różnicą wieku? A może był to tylko głos rozsądku połączony z niechęcią do wojska?

24-latek poślubił 81-latkę

Aleksander najprawdopodobniej wpadł na pomysł poślubienia 81-latki z uwagi na to, że bardzo nie chciał iść w kamasze. Według ukraińskiego prawa, jeżeli ktoś opiekuje się niepełnosprawną żoną to nie musi wywiązywać się ze służby wojskowej. 

24-latek dalej przekonuje wszystkich, że jego uczucie do znacząco starszej kuzynki jest szczere i podyktowane wyłącznie czystymi intencjami. Śledczy prowadzą jednak śledztwo w tej sprawie, gdyż nie można ukrywać, że wydaje się to wszystko mało prawdopodobne. Sąsiedzi również nie chcą dać wiary zapewnieniem Kondratiuka. 

Życzliwi mieszkający blisko Zinaidę podkreślają, że kobietę częściej odwiedzają siostry i wnuki niż "zakochany" małżonek.

Czegóż to ludzie nie zrobią dla uniknięcie prawnie wymaganej powinności? Niesamowite.

Czytaj także
Przeczytaj więcej